Акція "16 днів проти насильства" 2023

СТОП БУЛІНГ! СТОП НАСИЛЬСТВО!

Булінг або цькування - це один з видів насильства. Це довготривалий і систематичний процес переслідування та приниження одного або кількох учнів іншим учнем або групою осіб. Насильницькі дії завдають шкоди фізичному та психічному здоров’ю трьох сторін процесу: жертві, нападнику та свідкам. Жертвою насильницьких дій може стати будь-хто.

22:29 14.12.2023

День боротьби з корупцією

9 грудня - День боротьби з корупцією, в рамках акції "16 днів проти насилля". З учнями, ученицеями 5 класу Кривошиїнського НВК була проведена профілактична робота, метою якої є  вкотре наголосити на тому, що корупція є небезпечним феноменом.

22:07 14.12.2023

Тренінг "Права дитини"

10 грудня - День прав людини. В рамках акції "16 днів проти насилля" в Кривошиїнському НВК був проведений тренінг "Права дитини" де учні, учениці розповідали про права дитини; аналізували текс Конвенції про права дитини; писали про свої обовязки та вчилися поважати права інших людей.

21:59 14.12.2023

Година спілкування «Я маю право жити без насильства»

У рамках акції «16 днів проти насильства» у Малолисовецькій початковій школі була проведена година спілкування «Я маю право жити без насильства». Діти вчили свої права, розігрували сценки про дружбу, про відстоювання своїх прав, читали казки, зробили інсценізацію до української народної казки «Дідова дочка та бабина дочка».

21:48 14.12.2023

Єднаймося проти насильства!

Учні та учениці Пустоварівської гімназії взяли активну участь у проведенні Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства," яка проходила з 25 листопада по 10 грудня.

21:46 14.12.2023

Година спілкування «Стоп, насилля!»

06 грудня 2023 року в рамках акції "16 днів проти насильства" під час години спілкування «Стоп , насилля!», другокласники ліцею « Перспектива» розфарбовували малюнки, розбирали життєві ситуації по темі, виготовили долоньки «Я проти булінгу»,дійшли висновку, що дружба та товариські стосунки- основні закони життя в колективі.

20:24 06.12.2023

Заняття-тренінг "Подаруй емоцію"

Тиждень доброчесності у Сквирському академічному ліцеї "Перспектива" триває. 06 грудня 2023 року відбулося цікаве заняття-тренінг у 4 класі.

20:20 06.12.2023

Година спілкування « Доброчесність і справедливість- дорожче за золото»

В рамках тижня Доброчесності, цікаво та жваво , пройшла година спілкування в учнів 2 класу на тему: « Доброчесність і справедливість- дорожче за золото». Діти не лише знайомилися з новими словами і поняттями , а також склали кодекс доброчесності учнів та зʼясували , якими правилами потрібно користуватися в колективі ,під час виконання додаткових завдань, при спілкуванні з рідними та друзями.

20:19 06.12.2023