Акція "16 днів проти насильства"

Дата: 16.12.2023 12:23

У рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» проведено години спілкування у Сквирському академічному ліцеї №3: у 7-А класі (класний керівник Марченко І. В.) - «Стоп насильству!», у 5-Б класі (класний керівник Мартинюк Н.Г.) спільно із практичним психологом - «Ми проти насильства». Учням роз’яснено, що кожна людина, незалежно від статі і віку, може піддатися насильству, виявитися слабшим фізично або морально. Однак, стосовно дітей ця проблема стоїть найбільш гостро. Їх життя дійсно залежить від батьків і вчителів. Жорстоке поводження з дітьми в сім’ї , шкільне насильство викликають необхідність надання кваліфікованої комплексної допомоги з боку фахівців з соціальної роботи, психологів та правоохоронних органів. Дітей проінформовано про види насилля та до кого потрібно звернутися у разі вчинення проти них будь-якого виду насилля. Учні 7-А класу з класним керівником виготовили інформаційну газету "Стоп насильству".