До Дня пам'яті Героїв Крут

29 січня 2021року члени гуртка «Джура» (керівник Шульга С.О.), учнівське самоврядування Сквирської ЗОШ №3 ( президент Пікалов Андрій) разом з усіма українцями вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

13:58 29.01.2021

Школа педагогічної майстерності вихователя-методиста Сквирського дошкільного навчального закладу №2 Чорної Наталії Петрівни

28 січня 2021 року на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося заняття в школі педагогічної майстерності вихователя-методиста Сквирського дошкільного навчального закладу №2 Чорної Наталії Петрівни в онлайн режимі.

15:20 28.01.2021

Увага! Реєстрація на основну сесію

01 лютого стартуватиме реєстрація для участі у ЗНО 2021 року. Та одинадцятикласники розпочали активну підготовку до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів – ще у вересні, а то й раніше, визначилися з переліком предметів, які обиратимуть під час тестування, зареєструвалися для участі в пробному ЗНО, підготували необхідні для реєстрації документи.

13:56 28.01.2021

Музична діяльність в ЗДО

26 січня 2021 року музичний керівник Сквирського ЗДО №6 «Ромашка» Каленюк С.Г. для дітей старшої групи «Бджілка» провела тематичне заняття «Зима три свята в гості привела».

18:43 27.01.2021

Відбувся семінар

27 січня 2021 року відповідно до плану роботу відділу освіти Сквирської міської ради на базі Сквирського ІРЦ відбувся семінар для асистентів вчителів «Організація якісного освітнього процесу засобами інноваційних електронних освітніх ресурсів в інклюзивній освіті».

17:17 27.01.2021

Екологічне виховання у ЗДО

З 11 по 22 січня 2021 року педагоги Сквирського ЗДО №6 «Ромашка», вихованці та їх батьки взяли участь акції «Годівничка для пташок».

14:23 24.01.2021

Тема «Дистанційні та змішані форми навчання у курсі викладання УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ середньої та старшої школи» Спікери: Олександр Заболотний, Іванна Ярмульська, Вікторія Воробцова Видавництво Генеза

09:03 23.01.2021

День Соборності України

Всі українці в цілому світі відзначають це велике свято. На честь святкування Дня Соборності  України у  Рудянському  ЗДО «Сонечко» вихователем старшої групи Омельченко Н.З.,  було проведено заняття «Моя Україна у серці єдина».

15:54 22.01.2021