Пробне ЗНО 2021: реєстрація, вартість та кількість предметів

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі в пробному ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, – повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

09:15 23.12.2020

День Святого Миколая у Сквирському РІРЦ

19 грудня-одна із найочікуваніших дат у році, день перед яким усі діти намагаються бути якомога чемнішими – День Святого Миколая. Не оминув цей святий і Сквирський РІРЦ. Цей день пройшов у вигляді тематичних занять у психолога Ярмульської А.Л. та вчителя-логопеда Муштрук Т.В.

15:54 21.12.2020

Виглядаємо Миколая

18 грудня 2020 року  в 1 класі Великополовецького НВК було проведено свято "Виглядаємо Миколая".

14:26 21.12.2020

7 порад для мотивації дисципліни на уроці

Практичні поради, як запобігти появі непорозумінь з учнями та зривів уроків, створивши атмосферу доброзичливості і порядку під час навчання. Навіть якщо вчитель захоплюється власним предметом, навряд чи йому вдасться заволодіти увагою учнів, якщо він неспроможний навести лад на уроці.

09:04 21.12.2020

День Святого Миколая у "Калинці"

18 грудня в садку пройшло свято, присвячене Дню Святого Миколая - покровителя всіх мандрівників і дітей. За народними повір’ями, саме в цей день Святий Миколай щороку ходить по домівкам та обдаровує кожну дитину.  Якщо ж в переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов'язково виконає.

17:15 19.12.2020

З Днем Святого Миколая

З Днем Святого Миколая Вас вітають учні Кривошиїнського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

15:45 19.12.2020

«Таємнича ніч Святого Миколая»

18 грудня 2020 року Святий Миколай, Антипко і Янголятко завітали до вихованців Сквирського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. √5 -ДНЗ" та привітали зі святом.

13:10 19.12.2020

Обереги воїнам до Дня Святого Миколая

За ініціативи учнівського самоврядування учні Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. П. Тисьменецького   власноруч  намалювали  малюнки та  виготовили обереги для воїнів до Дня Святого Миколая.

21:16 18.12.2020