Для харчоблоків двох закладів освіти придбано нове технологічне обладнання

6 лютого 2021 року начальник відділу освіти Сквирської міської ради Олександр Заболотний, Сквирський міський голова Валентина Левіцьк та заступник міського голови Валентина Бачинська відвідали Сквирський академічний ліцей і Сквирський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького. Мета візиту – вивчити питання щодо проведення ремонтних робіт на харчоблоках цих закладів освіти та встановлення нового технологічного обладнання.

09:30 21.02.2021

Проведено робочу нараду з керівниками закладів освіти Сквирської міської територіальної громади

19 лютого 2021 року начальник відділу освіти Сквирської міської ради Олександр ЗАБОЛОТНИЙ за участі Сквирського міського голови Валентини ЛЕВІЦЬКОЇ провів нараду з керівниками закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної  освіти. На нараді було розглянуто питання фінансування освітньої галузі в 2021 році, раціонального використання енергоресурсів заклади освіти, організації харчування учнів шкіл та вихованців дитячих садків, оптимізації мережі закладів освіти, реєстрації статутів закладів у новій редакції, виконання приписів протипожежної безпеки.

09:25 21.02.2021

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

В Україні 20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Час минає, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

15:58 19.02.2021

Акція «Тихий Ангел»

20 лютого ми вшановуємо пам’ять справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей.

14:46 19.02.2021

В рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

В рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» працівники Сквирського районного сектору з учнями Горобіївського навчально-виховного комплексу провели масово-роз’яснювальну роботу та тренувальну евакуації з навчального закладу.

14:23 19.02.2021

Профорієнтація Сквирське вище професійне училище

18 лютого 2021 року до Самгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів завітали гості із Сквирського вищого професійного училища старший майстер Мухін Юрій Васильович, майстер виробничого навчання Мухіна Галина Петрівна, помічник директора Гаєвська Катерина Русланівна.

09:38 19.02.2021

Створили лепбук

19 лютого 2021 року представники учнівського самоврядування  Сквирського навчально-виховного  комплексу «заклад загальної середньої освіти  I-III ступенів №5 – заклад дошкільної освіти»  створили лепбук "Небесна Сотня" та представили його школярам.

09:29 19.02.2021

Акція вшанування Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2021 року рій "Міцні обценьки" Сквирського навчально-виховного  комплексу «заклад загальної середньої освіти  I-III ступенів №5 – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області  активно долучився до тихої акції вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні "Ангели пам'яті".

09:23 19.02.2021

Наказ відділу освіти Сквирської міської ради від 15.02.2021 року № 37

16:18 18.02.2021

Навчально-методичне консультування для керівників роїв Гри «Сокіл» («Джура»)

18 лютого 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося навчально-методичне консультування для керівників роїв «Особливості участі у конкурсі звітів про роботу роїв для молодшої вікової категорії, написання та оформлення Книги Звитяг для середньої та старшої вікової категорії у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

15:36 18.02.2021