Заняття в школі педагогічної майстерності

18 лютого 2021 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося заняття в школі педагогічної майстерності вихователя-методиста Сквирського дошкільного навчального закладу №2 Гаврилюк Тамари Володимирівни в онлайн режимі «Забезпечення дитині нового погляду на світ через розвиток уяви і творчого мислення на заняттях із зображувальної діяльності з дітьми дошкільного віку».

13:57 18.02.2021

День спонтанного прояву доброти

17 лютого 2021 року, в День спонтанного прояву доброти представники учнівського самоврядування Сквирського навчально-виховного  комплексу «заклад загальної середньої освіти  I-III ступенів №5 – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області  розважали на перервах здобувачів освіти.

09:22 18.02.2021

Акція "Ділися теплом свого серця"

17 лютого 2021 року в День спонтанного прояву доброти, учні Сквирського навчально-виховного  комплексу «заклад загальної середньої освіти  I-III ступенів №5 – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області  взяли участь у акції "Ділися теплом свого серця" по збору одягу та інших речей для дітей, яких тимчасово покинули батьки в дитячому відділенні лікарні м.Сквира.

09:16 18.02.2021

День спонтанного прояву доброти

17 лютого -   День спонтанного прояву доброти, День кота в Європі. Центр учнівського самоврядування «Веселка», Сквирського ЗЗСО №3 (ЗДВР ШульгаС.О.) ініціював проведення фото-флешмобу.

09:08 18.02.2021

Важлива інформація

Заходи для керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, Сквирського дитячого будинку «Надія», центру професійного розвитку педагогічних працівників, Сквирського інклюзивно ресурсного центру

17:04 17.02.2021

Групова консультація для адміністраторів вебсайтів

17 лютого 2021 року відбулася Онлайн консультація "Поради щодо використання інформаційних ресурсів для самопрезентації закладу освіти». Консультування відбувалося в форматі онлайн на платформі Google Meet.

16:56 17.02.2021

Робота практичного психолога в ЗДО

Практичний психолог Сквирського ЗДО №6 «Ромашка» Ярова Т.В. продовжує здійснювати систему освітніх заходів, що мають на меті підвищення психологічної культури і професійної компетентності працівників закладу.

17:20 16.02.2021