Музична діяльність в ЗДО

Дата: 27.01.2021 18:43

26 січня 2021 року музичний керівник Сквирського ЗДО №6 «Ромашка» Каленюк С.Г. для дітей старшої групи «Бджілка» провела тематичне заняття «Зима три свята в гості привела».

Під час заняття дошкільнята ще раз мали змогу не тільки доторкнутися до народних традицій, а й отримати пізнавальну інформацію про святкування Різдвяних свят: народні ігри, пісні, щедрівки та колядки. Діти пригадали українські народні поспівки «Коляд, коляд» та «Щедрик, щедрик», виконали відомі їм колядки, щедрівки, пісні «Старий рік минає…», «Бог ся рождає», «Нова радість стала», «Добрий вечір тобі, пане господарю». Із задоволенням діти відтворювали на музичних інструментах різні ритмічні малюнки «Віночок українських мелодій» та грали в українські народні ігри.       Світлана Григорівна ознайомлює дошкільників із народними звичаями, формуючи усвідомлене ставлення дітей до свят та традицій свого народу.