Консультація «Поради педагогам, що працюють з дітьми з ментальними порушеннями»

05 січня 2021 року в рамках освітнього марафону «Ідеї та можливості педагогів Сквирщини» на базі Сквирського РЦПРПП відбулася консультація «Поради педагогам, що працюють з дітьми з ментальними порушеннями» для асистентів та вчителі інклюзивних класів.

14:57 05.01.2021

Школа комп’ютерної майстерності

05 січня 2021 року в рамках освітнього марафону «Ідеї та можливості педагогів Сквирщини» на базі Сквирського РЦПРПП відбулося перше заняття Школи комп’ютерної майстерності для педагогічних працівників Сквирського РЦДЮТ.

14:51 05.01.2021

Друге засідання обласної педагогічної студії на тему «Психолого-педагогічна організація партнерської взаємодії закладу освіти і батьків»

04 січня 2021 року відбулося друге засідання обласної педагогічної студії Плівачук Катерини Володимирівни, викладача КНЗ КОР «КОІПОПК», кандидата педагогічних наук; Сича Василя Михайловича, директора Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені Петра Тисьменецького Сквирської районної ради, кандидата психологічних наук, із теми «Психолого-педагогічна організація партнерської взаємодії закладу освіти і батьків».

12:00 05.01.2021

Панорама творчих здобутків педагогів

04 січня 2021 року в рамках освітнього марафону «Ідеї та можливості педагогів Сквирщини» на базі Сквирського РЦПРПП відбувся районний захід «Панорама творчих здобутків педагогів».

08:10 05.01.2021

Семінар «Попередження та профілактика булінгу в освітньому середовищі» в онлайн форматі

04 січня 2021 року в рамках освітнього марафону «Ідеї та можливості педагогів Сквирщини» на базі Сквирського РЦПРПП відбувся семінар «Попередження та профілактика булінгу в освітньому середовищі».

08:04 05.01.2021

Групова консультація для адміністраторів веб сайтів

04 січня 2021 року в рамках освітнього марафону "Ідеї та можливості педагогів Сквирщини"  відбулася групова консультація «Комунікаційний інструментарій для навчальних закладів». Консультування відбувалося в форматі онлайн на платформі webclass.

16:55 04.01.2021