100% щастя даруєм вам! 17 лютого - День спонтанного прояву доброти.

Дата: 17.02.2021 12:20

Добрі справи у вигляді волонтерства допомагають залишатися соціально активними та долати самотність.

Школярі Горобіївського НВК підготували, для мешканців територіального центру соціального обслуговування с.Горобіївка, відео привітання.  В рамках карантинних обмежень, привітання були розміщені у соц.мережах. Учні 3 класу разом з класним керівником Зубрій Н.М. та педагогом-організатором Перебейніс О.П., виготовили лодоньки доброти, які і передали до відділення стаціонарного догляду .

Вважається, що доброта — це акт виявлення турботи про інших, близьких та незнайомих людей без очікування на те ж саме у відповідь. Проте піклуючись про інших, ми зокрема піклуємося й про себе.