День домашніх улюбленців

29 червня 2022 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся День домашніх улюбленців. Розпочався захід  із веселої руханки-фізкультхвилинки з тваринками. Потім дітки знайомили присутніх із своїми домашніми улюбленцями: кішками, собачками, рептиліями, морськими свинками, із захопленням розказуючи про них. Далі погралися в ігри та пішли малювати домашніх улюбленців.

11:44 01.07.2022

Разом до Перемоги

28 червня у 2022 році  м. Сквира проводилася  першість Сквирської ДЮСШ з легкоатлетичного двоборства , штовхання ядра та ігрові естафети  серед школярів з нагоди Дня Конституції України.

12:23 29.06.2022

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

28 червня відзначають День Конституції. З цієї нагоди у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся захід, який розпочався з виконання державного гімну України. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять всіх, хто воював, усіх військових та цивільних, дорослих та дітей, які загинули від рук російського агресора.

20:51 28.06.2022

На період вступної кампанії розпочала роботу консультативна телефонна лінія МОН «Вступна кампанія 2022 року»

На період вступної кампанії (24 червня – 9 вересня 2022 року) розпочала роботу консультативна телефонна лінія МОН «Вступна кампанія 2022 року». У зазначені строки також приймаються звернення громадян.

17:20 28.06.2022

Стартувало онлайн навчання вчителів, які будуть працювати з учнями 5-х класів у 2022/2023 навчальному році

З 1 вересня 2022 року вчителі 5-х класів приймають естафету від вчителів початкових класів щодо впровадження реформи НУШ. А це означає, що на педагогів чекають суттєві зміни в освітньому процесі, опанування нових підходів до навчання та ще безліч інновацій. Їм доведеться працювати за новим Державним стандартом, вивчати модельні програми та будувати навчальний процес по іншому.

17:16 28.06.2022

Звернення Державної служби України з надзвичайних ситуацій

П’ятий місяць ворог – звір у людській подобі, що має конкретну назву «росія» випробовує на міцність нашу країну. Цинічні атаки і неприхована агресія прагне похитнути нашу віру у власні сили, залякуючи ракетними ударами. Ми довели, що нас неможливо захопити за 3-5 днів і влаштувати у Києві парад перемоги. Україна щодня платить високу ціну за те, щоб наступні покоління жили у мирі й добробуті, тому важливо кожен з цих днів докладати максимум зусиль, аби наблизити це довгоочікуване мирне майбутнє. Кожен українець здатний і мусить зробити бодай щось для того, щоб ми розуміли часові межі того дня, коли ворожі ракети вже не зможуть завдати нам шкоди і в Україні більше не лунатиме сигнал «Повітряна тривога».

17:14 28.06.2022

#Працюємотворчотакреативно #Літодрузіцікаведозвілля

27 червня 2022 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся День фейс-арту. Керівники гуртків образотворчого напряму малювали малюнки на обличчях діток. Потім малеча залюбки пограла у ігри та з великим задоволенням пострибала на батуті, який подарували наші друзі Вікторія Момотенко, засновник благодійного фонду «Крила Сквирщини», та Олександр Пасічник, представник волонтерської організації «Оберіг». Дякуємо Вам за добро та турботу!!!

16:35 28.06.2022

Державна служба України з надзвичайних ситуацій інформує

Станом на 27 червня 2022 року на території Сквирської МТГ виникло 46 пожеж. Здійснено 51 виїзд підрозділу за тривожними сигналом.  На пожежах  отримали травми 3 громадянина, одно з них врятували рятувальники ДСНС 7-ДПРЧ м.Сквира, загинуло четверо осіб – 3 чоловіка та 1 жінка, сталося це в с.Токарівка, с.Кривошиїнці та дві загибелі в м.Сквира,. Загибель людей на пожежах збільшилась на 4 випадки (0-2021/4-2022). В житловому секторі сталося 26 пожеж, тому числі в житлових будинках – 14 пожеж. Виникло 1 пожежа на транспорті, 21 загорання трав`яного настилу та сміття на відкритій території на загальній площі майже 12 га. Було 4 хибних викликів, 2 випадки які не обліковуються як пожежі.

16:32 28.06.2022