Останній дзвоник у Сквирському академічному ліцеї ІТ "Перспектива"

06 червня пролунав Останній дзвоник для учнів Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій "Перспектива". Учні, батьки та гості мали змогу підключитися до заходу, який цьогоріч пройшов в онлай форматі. До Вашої уваги відео фрагментів заходу.

20:42 07.06.2022

Науково-практична конференція «ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ В КОНТЕКСТІ СУЧАСНИХ СОЦІОКУЛЬТУРНИХ ВИКЛИКІВ»

2 червня 2022 року відбулася науково-практична конференція «Виховання дітей та учнівської молоді в контексті сучасних соціокультурних викликів». Співорганізаторами заходу стали: Інститут проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», відділ освіти Сквирської міської ради Київської області. Науково-практична конференція проводилася у форматі онлайн.

12:55 03.06.2022

ПЛАНЕТА ДИТИНСТВА

Щороку в перший день літа відзначають свято – Міжнародний День захисту дітей.

09:17 03.06.2022

Онлайн-зустріч з педагогами «Освітній процес в умовах воєнного стану: допомога, підтримка, комунікація»

02 червня 2022 року відділом освіти Сквирської міської ради та центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергову онлайн зустріч з педагогами «Освітній процес в умовах воєнного стану: допомога, підтримка, комунікація».

17:44 02.06.2022