людям з порушенням зору
Відділ освіти Сквирської міської ради

Підведено підсумки гри-вікторини «Відун» для молодих козаків (15-17 років)

23 травня 2022 року у рамках І (відбіркового) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на платформі Classtime відбулася онлайн гра-вікторина «Відун» для молодих козаків (15-17 років), учасниками якої стали 6 роїв закладів загальної середньої освіти Сквирської територіальної громади,

16:39 24.05.2022

Увага! Підведено підсумки конкурсу «Рятівник»

20 травня 2022 року у рамках І (відбіркового) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на платформі  Classtime відбувся онлайн конкурс з надання першої долікарської допомоги «Рятівник» для джур (учнів 11-14 років).

16:03 20.05.2022

Онлайн зустріч з педагогами «Освітній процес в умовах воєнного стану: допомога, підтримка, комунікація»

19 травня 2022 року відділом освіти Сквирської міської ради та центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергову онлайн зустріч з педагогами «Освітній процес в умовах воєнного стану: допомога, підтримка, комунікація».

12:58 20.05.2022

Онлайн зустріч вихователів дошкільних груп «Про особливості організації роботи з дітьми дошкільного віку в умовах воєнного стану»

19 травня 2022 року відбулася онлайн зустріч вихователів дошкільних груп «Про особливості організації роботи з дітьми дошкільного віку в умовах воєнного стану».

11:57 20.05.2022

День вишиванки

Вихованці та педагоги Сквирського центру дитячої та юнацької творчості шлють найкращі вітання з нагоди Дня вишиванки!

11:26 20.05.2022

СУЧАСНИЙ УРОК ЛІТЕРАТУРИ – ЦЕ ГАРМОНІЯ ПОЧУТТІВ, ДУМОК ДІЙ…

18 травня 2022 року в режимі онлайн відбулося третє (заключне) заняття обласного майстер-класу з теми «Візуалізація на уроках зарубіжної літератури: як зробити урок літератури незабутнім» (керівник – Наталія Дужняк, учитель зарубіжної літератури Сквирського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської міської ради Київської області; координатор  –  Наталія Химера, методист відділу української мови і літератури та зарубіжної літератури КНЗ КОР «КОІПОПК».

10:52 20.05.2022

Онлайн-опитування: