"Мова - краса спілкування. Мова - як сонце ясне"

21 лютого в 4 класі Сквирського НВК, вчителька Таїса Степанівна Рябенко провела ранкову зустіч до Міжнародного дня рідної мови, на якій діти декламували вірші про рідну українську мову, висловлювали думки про значення мови в житті кожного українця.

12:17 02.04.2024

Позакласний захід " Українська - мова миру"

З нагоди Міжнародного дня рідної мови учні 8 класу взяли активну участь у позакласному заході " Українська - мова миру", який підготувала і провела І.П.Хоцянівська.

12:15 02.04.2024

Круглий стіл "Збереження та розвиток рідної мови в суспільстві"

21 лютого 2024 року у Сквирському НВК вчителькою словесності Твардовською Ю.Б. та дев'ятикласниками проведено круглий стіл до Дня рідної мови. Питання обговорювалося актуальне:"Збереження та розвиток рідної мови в суспільстві".

12:14 02.04.2024

День рідної мови

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок.

11:43 02.04.2024

Гра "Знавець рідної мови"

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Мова - то серце народу: гине мова - гине народ.( І.Огієнко)

11:39 02.04.2024

"Ангели, які тримають небо"

З метою вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи європейське майбутнє України у 9 класі Буківського НВК відбувся виховний захід " Ангели, які тримають небо ". Учні вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ - нескореним. Слава Україні - Героям Слава. Слава Героям Майдану.

11:36 02.04.2024

НАС ЄДНАЄ МОВА!

Мова – духовне багатство народу. Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити (Василь Сухомлинський). 21 лютого учні та учениці Пустоварівської гімназії вшанували рідну материнську мову

11:31 02.04.2024

День рідної мови

Міжнаро́дний день рі́дної мо́ви, також Міжнародний день материнської мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

11:25 02.04.2024