Безпека життєдіяльності

Шановні громадяни! Коротка інформація щодо профілактики COVID-19

В рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти! » працівники Сквирського районного сектору завітали до школярів Дулицького НВО провести бесіду на тему «Обережно вибухонебезпечні предмети!» Рятувальники Сквирського районного сектору

11 березня 2020 року здійснили позапланову перевірку Кривошиїнського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ». Ці правила  важливо запам’ятати дітям.

7 березня 2020 року співробітник Сквирського районного сектору Дмитренко О.О.  провів позапланову перевірку вимог законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки та профорієнтаційну роботу у Великополовецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок.»

В рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти! » до працівників Сквирського районного сектору завітали школярі Малолисовецького НВК прослухати бесіду на тему «Обережно вибухонебезпечні предмети!»

19 лютого 2020 року в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальники Сквирського районного сектору запросили дітлахів Малолисовецького НВК до 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, фахівцями ДСНС здійснюються позапланові перевірки закладів з масовим перебуванням людей.

14 лютого 2020 року працівниками Сквирського районного сектору  було проведено позапланову перевірку ШАМРАЇВСЬКОГО НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

13 лютого 2020 року працівниками Сквирського районного сектору  було проведено позапланову перевірку ШАПІЇВСЬКОГО НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

Правилам безпечної поведінки треба навчати змалечку, тому 13 лютого 2020 року в рамках акції  "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" рятувальники Сквирського районного сектору, завітали до Пустоварівського дитячого садочку.

12 лютого 2020 року в рамках акції  "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" рятувальники Сквирського районного сектору, завітали до Буківського дитячого садочку.

11 лютого 2020 року інспекторським складом Сквирського районного сектору розпочато позапланову перевірку Оріховецької НВК.

07 лютого 2020 року працівниками Сквирського районного сектору  було проведено позапланову перевірку ГОРОБІЇВСЬКОГО НВК ЗОШ І-ІІІ ст. –ДИТЯЧИЙ САДОК.

07 лютого 2020 року інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку Самгородецького НВК.

05 січня 2020 року працівники Сквирського районного сектору завітали до учнів Буківського НВК з бесідою на тему «Обережно вибухонебезпечні предмети»

В Сквирському районі тривають перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей, об'єктів освіти, лікувальних закладів та соціальної сфери на предмет дотримання правил пожежної безпеки.

22 січня 2020 року у Великополовецькому НВК було проведено тренувальні заняття з евакуації учнів та працівників закладу.

21 січня 2020 року працівниками Сквирського районного сектору  було проведено позапланову перевірку Сквирської ЗОШ №3

22 січня 2020 року фахівцями Сквирського районного сектору разом з рятувальниками 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира було проведено тренувальні заняття з евакуації учнів Сквирського академічного ліцею №2

21 січня 2020 року працівниками Сквирського районного сектору  було проведено позапланову перевірку ДИТЯЧОГО САДОЧКУ С. КРАСНОЛІСИ ДУЛИЦЬКОГО НВО

17 січня 2020 року відбулася позапланова перевірка в «РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ».

16 січня 2020 року інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено позапланову перевірку «Сквирської ЗОШ I-III ст. №4».

15 січня 2020 року інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку «РУДЯНСЬКОГО ДНЗ СОНЕЧКО»

15 січня 2020 року інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку «СКВИРСЬКОГО АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ»

14 січня 2020 року працівниками Сквирського районного сектору було проведено позапланову перевірку Сквирського ДНЗ №6 «Ромашка».

08 січня 2020 року співробітниками Сквирського районного сектору було проведено рейд. Рятувальники нагадали про дотримання правил поведінки під час перебування на льоду та розповіли як діяти якщо провалились під лід та  як надати першу допомогу тим хто опинився в подібній ситуації.

17 грудня 2019 року рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели виступ у Антонівському НВО, як діяти у випадку виникнення НС пов’язаних із використанням небезпечних  хімічних речовин

17 грудня 2019 року інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку «Тхорівського НВК»