A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Сквирської міської ради

Безпека життєдіяльності

Сквирський РС ГУ ДСНС

Вимоги пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів.

09:37 21.02.2022

Рятувальники ДСНС проводять бесіди з дітлахами

18 лютого рамках проведення всеукраїнської акції «Запобігти, врятувати, допомогти!» представники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС завітали до вихованців закладу дошкільної освіти  Шапіївського НВК Сквирської міської ради та розповіли про порядок дій під час евакуації, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем як у приміщенні, так і надворі, недбалість при використанні різноманітних електроспоживачів. Дітям нагадали телефонии екстрених служб та вручили  інформаційні листівки з питань безпеки. Також дітлахи були в захваті від розповіді про пожежні автомобілі та пожежників.

15:58 18.02.2022

Позапланова перевірка

З метою здійснення контролю та приведення в належний протипожежний стан суб’єктів господарювання фахівцями Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено позапланову перевірку Сквирського академічного ліцею, щодо додержання та виконання вимог законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту суб’єктом господарювання.

15:28 18.02.2022

«Запобігти, врятувати, допомогти!»

18 лютого рамках проведення всеукраїнської акції «Запобігти, врятувати, допомогти!» представники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС завітали до вихованців закладу дошкільної освіти  Самгородоцького НВК Сквирської міської ради та розповіли про порядок дій під час евакуації, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем як у приміщенні, так і надворі, недбалість при використанні різноманітних електроспоживачів. Дітям нагадали телефонии екстрених служб та вручили  інформаційні листівки з питань безпеки. Також дітлахи були в захваті від розповіді про пожежні автомобілі та пожежників.

15:23 18.02.2022

В рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти!»

В рамках  акції «Запобігти, врятувати, допомогти!» працівниками Білоцерківського РУ ГУ ДСНС було проведено урок пожежної безпеки щодо дій у разі виникнення пожежі серед учнів Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Київської області.

15:17 18.02.2022

Увага конкурс

Умови проведення Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу

09:30 01.02.2022

Дошкільнятам про небезпечні розваги на льоду

На виконання доручення начальника відділу освіти Сквирської міської ради від 24.01.2022 року , відповідно до рішення постійної місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської міської ради, педагоги Сквирського ЗДО №5 «Калинка» формують у дітей під час ранкових і вечірніх бесід, на заняттях навички безпечної поведінки  та вміння передбачувати наслідки небезпечних розваг на льду.

11:35 28.01.2022

Як убезпечити себе при загрозі перебоїв електропостачання:

Для того, щоб важлива інформація завжди була під рукою, відтепер у розділі «Актуально» на головній сторінці порталу www.dsns.gov.ua розміщена пам’ятка з безпеки у разі перебоїв або відключення електропостачання.

10:05 28.01.2022

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень