A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Сквирської міської ради

Безпека життєдіяльності

Увага конкурс

Добровільне пожежне товариство України за сприяння ДСНС України для дітей різного віку з метою формування у них громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності, буде проводить Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Ми за безпечне майбутнє»  на протипожежну та техногенну тематику.  

15:09 21.01.2022

Акція «Запобігти, врятувати, допомогти!»

В рамках  акції «Запобігти, врятувати, допомогти!» працівниками Білоцерківського РУ ГУ ДСНС було проведено урок пожежної безпеки щодо дій у разі виникнення пожежі серед учнів Горобіївкського навчально-виховного комплексу Сквирської міської ради Київської області.

09:38 21.01.2022

В рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти!»

В рамках  акції «Запобігти, врятувати, допомогти!» працівниками Білоцерківського РУ ГУ ДСНС було проведено урок пожежної безпеки щодо дій у разі виникнення пожежі серед учнів Оріховецького навчально-виховного комплексу Сквирської міської ради Київської області.

16:30 13.01.2022

Педагогічні збори

Рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно із адміністрацією Сквирського дитячого будинку «Надія» та Сквирського закладу дошкільної освіти «Світанок» провели педагогічні збори під час яких вкотре довели до вихователів сумну статистику збільшення пожеж в Україні та на Київщині.

08:59 13.01.2022

Рятувальники ДСНС проводять бесіди з дітлахами

12 січня 2022 року в рамках проведення всеукраїнської акції «Запобігти, врятувати, допомогти!» представники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС завітали до вихованців Сквирського закладу дошкільної освіти №1 «Світанок» Сквирської міської ради та розповіли про порядок дій під час евакуації, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем як у приміщенні, так і надворі, недбалість при використанні різноманітних електроспоживачів та які правила відпочинку на водних об’єктах.

08:53 13.01.2022

Педагогічні збори

Рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно із адміністрацією Сквирського закладу загальної середньої освіти № 1 ім. М. Ольшевського Сквирської міської ради провели педагогічні збори під час яких вкотре довели до вчителів сумну статистику збільшення пожеж в Україні та на Київщині, основні. Поряд з цим наголошено на небезпеку яка чатує на дітей у приватних домівках та на вулиці, а саме: небезпеку газових та електроприладів, систем пічного опалення, перебування на кризі, пустощі з вогнем та інших небезпек характерних для осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду. Зважаючи на наближення Новорічних та Різдвяних свят, роз’яснено алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів, а також використання піротехнічної продукції їхніми дітьми.

09:49 10.01.2022

В рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти!»

В рамках  акції «Запобігти, врятувати, допомогти!» працівниками Білоцерківського РУ ГУ ДСНС було проведено урок пожежної безпеки щодо дій у разі виникнення пожежі серед учнів Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Ольшевського Сквирської міської ради Київської області .

09:39 10.01.2022

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень