Кожна дитина має знати правила, що рятують життя!

Дата: 04.04.2024 13:04

Запрошуємо на читання коміксу та VR сесії з Псом Патроном 🐶 до Дня мінної просвіти, які відбудуться 4 квітня з метою формування культури безпеки.

👇Перелік міст та адреси локацій:

Що вас чекає:

📌 Для дітей молодшого віку (4-12 років) о 14.00 відбудуться масові читання нового коміксу «Пес Патрон та його пригоди», створеного UNICEF Ukraine у співпраці з ДСНС України з теми мінної просвіти та ментального здоровʼя. А на одне із читань завітає сам Пес Патрон, аби наживо прочитати історії його пригод дітям.

📌 Для підлітків (13 + років) відбудуться сесії з інтерактивної віртуальної реальності (VR) о 15.30 і до кінця роботи локації. А також упродовж всього дня 5 квітня.

📸 Знімайте фото та відео з події та публікуйте в соцмережах з хештегом #ПатронЧитає.

Радо чекаємо всіх діток та батьків чи опікунів!