Пліч-о-пліч 2023/2024 н.р

Команда Сквирського академічного ліцею з черліденгу

Представляємо команду Сквирського академічного ліцею з черліденгу, які братимуть участь у територіальному етапі змагань з черліденгу в рамках всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всекраїнські шкільні ліги".

19:45 12.02.2024

Квест зі спортивного орієнтування

В рамках підготовки до територіального етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» збірна команда “Стріла" Сквирського ліцею "Перспектива“ пройшла квест зі спортивного орієнтування по місту Сквира. #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl

14:31 09.02.2024

Шкільний етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" у Сквирському академічному ліцеї №2

Учні Сквирського академічного ліцею  №2 долучилися до проєкту " Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги", під гаслом "Разом переможемо", який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.  Було проведено І етап змагань зі спортивного орієнтування між учнями 5-7 класів. Усі юні спортсмени отримали гарний настрій та позитивні емоції.

18:53 04.02.2024

Шкільний етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" у Шамраївському НВК

У Шамраївському НВК здобувачі освіти долучились до проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

08:41 03.02.2024

08:34 03.02.2024

У Сквирському академічному ліцеї №2 продовжуються змагання першого етапу загальнонаціонального проєкту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” серед учнів закладу під гаслом “Разом переможемо”, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.

08:29 03.02.2024

Наймасштабніший спортивний всеукраїнський проєкт-змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО", який реалізовується за ініціативою Президента, стартував у Сквирському ліцеї №2 і впевнено рухається в заданому напрямку.

08:24 03.02.2024

Учні Сквирського академічного ліцею №2 долучилися до проєкту " Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" під гаслом "Разом переможемо", який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Футзал є одним із 5 видів спорту, які представлені у проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2023/2024.

08:18 03.02.2024

25 січня 2024 року у Сквирському академічному ліцеї № 2 пройшов перший етап з черліденгу у номінації чер-данс-фрістайл у рамках «Пліч-о-пліч» Всеукраїнських шкільних ліг з метою виявлення найсильніших учасників та формування команди від нашого ліцею. Змагалися 5 збірних команд учнів 4-6 класів. Кожна з них представили свою танцювальну програму з обов’язковими елементами. Під час виступів панував гарний настрій, позитивні емоції.

08:06 03.02.2024