На Сквирщині триває ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських шкільних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 09.04.2024 11:15

21 лютого 2024 року відбулися змагання з спортивного орієнтування серед учнів 5-7 класів. У другому етапі змагалися 5 команд закладів загальної середньої освіти громади. Привітати юних спортсменів завітала Світлана Риченко, начальниця відділу освіти, яка побажали школярам гарних результатів та позитивних емоцій від ігор.

За підсумками ігор перемогу здобула команда «Стріла» Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива», яка буде представляти Сквирщину на наступному районному етапі ігор.

Срібними призерами стали команда «Незламні» Сквирського академічного ліцею та команда «Комета» Сквирського академічного ліцею №2.

Бронзовими призерами стали команда «Українські титани» Сквирського навчально-виховного комплексу та команда «Торнадо» Горобіївського навчально-виховного комплексу

Вітаємо учасників шкільних ліг, вперед до перемоги!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_kyivregion #Київщина