На Сквирщині розпочався ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських шкільних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 01.03.2024 13:04

16 лютого 2024 року відбулися змагання з футзалу серед учнів 2013-2014 р.н.. У другому етапі змагалися 11 команд закладів загальної середньої освіти громади. Вболівати за юних спортсменів завітали Валентина Левіцька, міський голова, та Світлана Риченко, начальниця відділу освіти, які побажали школярам перемоги, успіхів, та позитивних емоцій від ігор.

За підсумками ігор перемогу здобула команда «Дружба» Сквирського академічного ліцею №2, яка буде представляти Сквирщину на наступному районному етапі ігор.

Срібним призером стала команда «Українські титани» Сквирського навчально-виховного комплексу.

Бронзовими призерами стали команда «ATACMS» Шамраївського навчально-виховного комплексу та «Влучна бутса» Сквирського академічного ліцею №3.

Вітаємо учасників шкільних ліг, вперед до перемоги!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_kyivregion #Київщина