Пліч-о-пліч 2023/2024 н.р

29 квітня 2024 року у місті Біла Церква відбувся ІІІ (районний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед команд-переможців ІІ (територіального) етапу закладів загальної середньої освіти Білоцерківського району.

14:27 10.05.2024

23 квітня 2024 року у місті Біла Церква відбувся ІІІ (районний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу серед команд-переможців ІІ (територіального) етапу закладів загальної середньої освіти Білоцерківського району.

14:25 10.05.2024

Зональні ігри ІІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу

11 квітня 2024 року у Сквирській дитячо-юнацькій спортивній школі імені П.М.Воропая відбулися зональні ігри ІІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу.

16:29 15.04.2024

Зональні ігри ІІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу

09 квітня 2024 року у Володарській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися зональні ігри ІІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу.

16:26 15.04.2024

Зональні ігри ІІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу

03 квітня 2024 року у Сквирській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися зональні ігри ІІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу.

15:45 12.04.2024

На Сквирщині триває ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських шкільних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

З 18 по 22 березня 2024 року у закладах освіти тривали відбіркові ігри територіального етапу змагань з волейболу (юнаки) на базі Оріховецької філії Сквирського академічного ліцею №2, Рудянської філії Шамраївського НВК, Сквирської ДЮСШ. Всього у другому етапі змагалися 9 команд закладів загальної середньої освіти громади.

14:22 12.04.2024

22 березня 2024 року відбулися змагання з черліденгу серед учнів 4-6 класів. У другому етапі змагалися 3 команди закладів загальної середньої освіти громади.

14:17 12.04.2024