День Захисника України

З метою патріотичного виховання підростаючого покоління та з нагоди святкування Дня захисника України і 75-річчя утворення Української Повстанської Армії 13 жовтня 2017 року учні загальноосвітніх навчальних закладів відвідали районну виставку, присвячену учасникам АТО Сквирщини «Герої серед нас».

18:22 13.10.2017

Свято козацької слави

13.10.2017 року у переддень Покрови Пречистої Богородиці та Дня українського козацтва у Сквирському ДНЗ №5 "Калинка" вихователі Ходаківська Л.А. і Денисюк А.В. провели з дітьми різновікової групи розвагу «Свято козацької слави». Дошкільнята послухали розповідь вихователя про історію українського козацтва, маленькі казачата позмагалися: хто швидше перенесе гарбуз, в перетягуванні канату,разом з дівчатками пограли в народну гру «Тин», а красуні дівчата співали, танцювали та наліпили хлопцям вареників. Алла Віталіївна Лисюк

17:57 13.10.2017

Започатковуючи нові шкільні традиції

13 жовтня 2017 року у Сквирському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 – дитячий садок» було проведено квест «У пошуках козацького скарбу» до Дня захисника України. Свято, у якому взяли участь  9 козацьких роїв, як і завжди, було сповнене веселощами, жартами та позитивом.

17:37 13.10.2017

«КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ»

12 жовтня 2017 року  з метою залучення дітей до джерел національної icтopiї, культури в 3 класі Сквирської ЗОШ І-ІІІст.№1 класний керівник Потьомкіна Олена Володимирівна провела відкритий виховний захід «Козацькі забави», який був присвячений Дню українського козацтва.

10:58 13.10.2017

Відвідали дитяче місто професій

07 жовтня 2017 року учні 3-А і 3-Б класів НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» побували в м. Києві, де відвідали KidsWill. Це перше в Україні дитяче місто професій.

14:26 12.10.2017

Вікторина «Козацькому роду нема переводу!»

11 жовтня 2017 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості пройшла вікторина знавців української історії «Козацькому роду нема переводу!», присвячена Дню захисника України, Дню козацтва та 75 річчю створення Української повстанської армії.

09:01 12.10.2017

Заняття постійнодіючого семінару

11 жовтня 2017 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА відбулося заняття постійнодіючого семінару "Випускник Нової школи - особистість, патріот, інноватор" для заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів.

17:19 11.10.2017

ПОЛІТ МІЖ ПОВІТРЯМ ТА ВОДОЮ

10 жовтня 2017 року у Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся конкурс «Екраноплан. Політ між повітрям та водою» серед вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник Ліньков Сергій Миколайович. На конкурс були представлені різноманітні моделі екранопланів, виготовлених власноруч дітьми на заняттях гуртка.

19:01 10.10.2017