Акція «Шляхами генерал-хорунжого Леоніда Ступницького»

Юнацтво Сквирського осередку СУМ (голова осередку Наталя Вигівська)за сприяння  Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, взяли участь в  акції, спрямованій на формування ціннісних орієнтирів молоді «Шляхами генерал-хорунжого Леоніда Ступницького».

08:48 21.10.2017

Екскурсія

20  жовтня 2017 року у рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира на екскурсію завітали вихованці ДНЗ «Світанок».

14:03 20.10.2017

Про оголошення подяк

Висловлюємо щиру подяку Кочиній Валентині Сергіївні та Ярмульській Іванні Володимирівні, учителям НВК «Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» за високий професійний і змістовний рівень проведення відкритого уроку та майстер-класу у ході  проведення VІІ Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок» із теми «Компетентнісне навчання: теоретичні пошуки і шкільні реалії» на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».

17:26 19.10.2017

Семінар-практикум учителів 1-х класів

19 жовтня 2017 року відбувся семінар-практикум учителів 1-х класів з теми: «Сучасні тенденції удосконалення процесу навчання першокласників в умовах модернізації та реформування початкової освіти».

15:31 19.10.2017

Семінар – тренінг для вчителів інклюзивних класів

19 жовтня 2017 року на базі Сквирського НВК відбувся семінар – тренінг для вчителів інклюзивних класів, асистентів вчителів інклюзивних класів, корекційних педагогів, практичних психологів на тему « Аналітичний супровід інклюзивного навчання».

14:56 19.10.2017

Cемінар-практикум для учителів трудового навчання

19 жовтня 2017 року   на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. М.Ольшевського  відбувся семінар-практикум для учителів трудового навчання «Реалізація наскрізних змістових ліній на уроках трудового навчання ».

14:42 19.10.2017

Cемінар для вчителів математики

19 жовтня 2017 року на базі НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ  І-ІІ ступенів» відбувся семінар для вчителів математики «Особливості підготовки учнів до складання ЗНО з математики в контексті компетентності освіти».

14:24 19.10.2017

Семінар-тренінг

17 та 18 жовтня 2017 року на базі Сквирського ліцею відбулися семінари-тренінги для слухачів «Школи психологічних знань класного керівника» (5,6 та 7,8 класи) на тему «Створення інклюзивно-безпечного середовища для соціалізації школярів у навчальних закладах».

20:33 18.10.2017