Новини

Методичні рекомендації щодо відзначення Дня українського козацтва в закладах освіти Київщини

З метою належного відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України, національно-патріотичного виховання юного покоління, збереження історичної та культурної спадщини українського козацтва Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради Академія неперервної освіти надає методичні рекомендації щодо відзначення Дня українського козацтва в закладах освіти Київщини.

16:37 10.10.2017

Урочисте відкриття

10 жовтня 2017 року  в Малолисовецькому НВК розпочалося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка виконанням Державного Гімну України.

15:57 10.10.2017

Спортивні змагання, присвячені Дню бійця територіальної оборони

04 жовтня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшли спортивні змагання, присвячені Дню бійця територіальної оборони. Програмою змагань передбачено визначення першості серед старшокласників з метання гранати та підтягування на перекладині. Переможцями цього турніру стали учні 9 класу з такими результатами:

11:46 07.10.2017

Валентина Сергіївна Кочина провела відкритий урок на VІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей

6  жовтня 2017 року VІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок», який проходить у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»,  продовжив свою роботу.

11:39 07.10.2017

Іванна Володимирівна Ярмульська провела майстер-клас на VІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей

5 жовтня 2017 року  на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» розпочав свою роботу VІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок».

11:36 07.10.2017

День бійця територіальної оборони

06 жовтня 2017 року  з нагоди святкування Дня бійця територіальної оборони у Сквирській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського були проведені спортивні заходи, спрямовані на формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості. Класні керівники провели виховні бесіди щодо необхідності організації територіальної оборони для підвищення обороноздатності громадян у військовий час .

11:04 06.10.2017

СКВИРСЬКИЙ РС ГУ ДСНС ІНФОРМУЄ

Протягом 06 жовтня у Києві, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській та Дніпропетровській областях посилення швидкості вітру 19-24 м/с, у Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Харківській, Луганській та Донецькій областях 15-20 м/с. ДСНС закликає громадян бути обережними у зв’язку з ускладненням погодних умов!

10:57 06.10.2017

День бійця територіальної оборони

05 вересня 2017 року в Кам'яногребельському навчально-виховному комплексі пройшли заходи до Дня бійця територіальної оборони.Класні керівники та класоводи провели виховні години та бесіди з учнями  про необхідність організації територіальної оборони для підвищення обороноздатності громадян у військовий час . Вчитель фізичної культури Войцехівський І.О. провів спортивні змагання.

22:06 05.10.2017

Тренінг для працівників психологічної служби

03 та 04 жовтня 2017 року районним методичним кабінетом на базі Сквирського ліцею проведено тренінг для працівників психологічної служби з питання створення інклюзивно-безпечного середовища для соціалізації школярів і дошкільників у навчальних закладах.

15:46 05.10.2017

День бійця територіальної оборони

04 та 05 жовтня 2017 року в Сквирському НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок" проходили заходи приурочені Дню бійця територіальної оборони. З учнями проведені години спілкування, тренінги, бесіди, спортивні змагання та флешмоб.

15:15 05.10.2017