Семінар-тренінг

17 та 18 жовтня 2017 року на базі Сквирського ліцею відбулися семінари-тренінги для слухачів «Школи психологічних знань класного керівника» (5,6 та 7,8 класи) на тему «Створення інклюзивно-безпечного середовища для соціалізації школярів у навчальних закладах».

20:33 18.10.2017

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчальної робити

18 жовтня 2017 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчальної робити. Вела нараду завідувач районним методичним кабінетом Людмила Анатоліївна Корбут.

17:07 18.10.2017

Семінар для вчителів інформатики

18 жовтня 2017 року на базі Сквирської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів імені Петра Тисьменецького відбувся семінар для вчителів інформатики «Система компентентісних завдань як засіб формування компетентносте на уроках інформатики».

15:52 18.10.2017

Семінар для вчителів фізики

18 жовтня 2017 року на базі Сквирської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів імені Петра Тисьменецького відбувся семінар для вчителів фізики «Особливості організації компетентістно-орієнтованого навчання на уроках фізики».

15:41 18.10.2017

Засідання РМО вчителів природничих дисциплін

18 жовтня 2017 року на базі НВК «Сквирський ліцей- ЗОШ І-ІІ ст.» відбулося засідання РМО вчителів природничих дисциплін з теми «Формування природничих компетентностей учнів на уроках  географії, біології та хімії».

15:28 18.10.2017

Засідання районного методичного об’єднання вихователів різновікових груп

17 жовтня 2017 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів різновікових груп дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів (об’єднань)з теми «Використання музейної педагогіки у навчально-виховномупроцесі з дітьми дошкільного віку».

10:43 18.10.2017

Козацький квест-рум «Козацька булава»

Організація змістовного дозвілля учнів; виховання учнів у дусі відданості Батьківщині та українському народу на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, виховання в дітей інтересу до української народної спадщини, зокрема до історії козацтва;формування в учнів високих морально-психологічних якостей - рішучості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності, навичок працювати у команді, згуртованості в учнівських колективах – саме такі завдання стояли при організації квест - руму «Козацька булава», який пройшов 17 жовтня 2017 року у приміщенні районного центру дитячої та юнацької творчості відповідно до плану роботи відділу освіти Сквирської РДА.

10:24 18.10.2017

Свято села

14 жовтня 2017 року  в селі Великополовецьке відбулося велике Свято села. Воно співпадає з православним святом Покрови Святої Богородиці та Днем українського козацтва.

09:32 18.10.2017

Ми – нащадки козацької слави

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.

09:27 18.10.2017