СИЛЬНА, ЗДОРОВА МОЛОДЬ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

СИЛЬНА, ЗДОРОВА МОЛОДЬ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ! Саме під таким гаслом 25 березня 2023 року Київська Обласна Федерація Боксу разом із чемпіонами світу з боксу серед професіоналів - Постол Віктор та Сергій Дзінзірук, провели відкрите тренування "майстер клас" для боксерів Білоцеківщини.

12:41 29.03.2023

#Працюємо_творчо_та_креативно #Еко_Lогічно2023

Сквирський центр дитячої та юнацької творчості щиро вітає своїх вихованців - переможців та призерів обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу "Душа села": у номінації "Природні об"єкти села очима дітей" І місце - Бжезовська Злата, вихованка гуртка "Рукотвори" ( керівник Надія Равва);

12:26 29.03.2023

Товариська зустріч з волейболу

26 березня 2023 року на базі Оріховецького НВК відбулась товариська зустріч з волейболу між командами учнів 9-11 класів Оріховецького та Горобіївського НВК. Завдяки злагодженим діям і спортивній майстерності переможцем стала команда Оріховецького НВК.  Всі учасники товариської зустрічі провели чудову гру та отримали позитивні емоції.

12:22 29.03.2023

Онлайн нарада «Про організацію та проведення етапу «Ліга сміливих» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна»

27 березня 2023 року відбулася онлайн нарада «Про організацію та проведення етапу «Ліга сміливих» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна» для директорів закладів загальної середньої освіти, заступників директорів (відповідальних за проведення етапів обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна»), вчителів фізичної культури

11:55 29.03.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському академічному ліцею

У березні 2023 року учні 5-А класу Сквирського академічного ліцею взяли участь в першому етапі "Ліга дружніх" "Учнівської ліги "Здорова Україна" з модулів "Гандбол" і "Доджбол".

11:46 29.03.2023

Зустріч з інспекторами ювенальної превенції

24 березня 2023 року в Пустоварівському НВК відбулася зустріч учнів та учениць, батьків з інспекторами  ювенальної превенції  відділу поліції Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області Наталією Дмитрівною Чумак та Інною Миколаївною Кононською.

11:44 29.03.2023

Акція "За чисте довкілля"

24 березня 2023 року учні, вчителі та працівники Рудянської філії провели прибирання пришкільної території.

16:43 24.03.2023

Весняна толока в Кривошиїнському НВК

24 березня 2023 року у Кривошиїнському НВК весняною толокою завершився Тиждень екології. Озброївшись граблями, мітлами, ряднами та відрами весь шкільний люд висипав на подвір’я, аби зробити його чистішим. Сприяла «генеральному» прибиранню і погода.

16:32 24.03.2023

Етап «Ліга дружніх» у рамках проєкту «Українська ліга «Здорова Україна» у Сквирському академічному ліцеї №2

У системі освіти Київщини розроблено й упроваджується регламент про обласні спортивні ігри серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна». Головна мета Учнівської ліги – мотивація школярів до здорового способу життя й рухової активності. А найважливіше завдання – сприяти упровадженню інноваційних технологій у діяльність закладів загальної середньої освіти Сквирської ТГ під час здійснення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.

14:56 24.03.2023