Новини

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському ЗЗСО №1

15 березня 2023 року, учні 5 класу Сквирського ЗЗСО №1, продовжили етап "Ліга дружніх", це спортивні ігри серед дітей " Українська ліга "Здорова Україна".Третім модулем було обрано легку атлетику. Вчитель- Боярський Олександр Борисович. Далі буде.

14:47 22.03.2023

День казки

20 березня 2023 року у Кривошиїнському НВК учні 2 і 3 класів відзначили День казки.

13:56 22.03.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському НВК

У березні 2023 року у Сквирському навчально-виховному комплексі «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5- заклад дошкільної освіти» відбувся етап «Ліга дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

13:13 22.03.2023

День щастя

20 березня - Міжнародний день щастя. Учні 3 класу Кривошиїнського НВК провели пошукову роботу "Що таке щастя?" П'ятикласники своє щастя намалювали, а саршокласникіів практичний психолог школи Навроцька Н. Л. запросила на заняття, з елементами тренінга, "Щастя - це..." Хоч і досліджували щастя всі по різному, але зійшлися всі на єдиній думці, що щастя - це коли всі живі і здорові, світить сонце на мирному небі і сміються діти. А ще - щастя багато не буває!

21:49 20.03.2023

Яке це щастя — сонце зустрічати!

20 березня 2023 року в 5-Б класі Сквирського академічного ліцею провели класну годину до Міжнародного Дня Щастя. Це свято незвичайне, але дуже приємне, адже саме щастя є однією з основних цілей людства.

21:47 20.03.2023

Урок-гра “З любов'ю до казки”

20 березня — Всесвітній день казки. Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок. Адже змалку казка навчала нас уявляти та мріяти, радіти й сумувати. У казках уславлюється сміливість, мудрість, прагнення до справедливості.

21:43 20.03.2023

Всесвітній день казки

Багато людей в усьому світі відзначають 20 березня Всесвітній день казки. Його мета – залучити аудиторію до читання повчальних дитячих оповідок, організація публічних читань та інших заходів, які б популяризували цей жанр літератури. Учні 5 та 6 класів Самгородоцького НВК сьогодні також пригадували казки, які чули від матусь, від вихователів та від учителів. П'ятикласники із задоволенням виконали завдання вікторини "У світі казок", а учні 6 класу успішно пройшли квест "Країна казок". Також школярі відмінно виконали онлайн-тест "Як добре ти знаєш українські казки".

21:40 20.03.2023

Перша всеукраїнська наукова Пі-конференція

18 березня 2023 року базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулася Перша всеукраїнська наукова Пі-конференція. Учасницею конференції стала учениця 8-Б класу з поглибленим вивченням математики Микусевич Дар'я (учитель Лисюк А.В.). Конференція присвячена математиці та її застосуванню в нашому житті. Дар'я успішно виступила онлайн із роботою "Магія числа Пі" у секції "Математика юніор". Перша всеукраїнська наукова Пі-конференція, одним з організаторів якої була Київська Мала академія наук, стала яскравим завершенням математичного тижня, що був присвячений Міжнародному дню математики та Міжнародному дню числа Пі.

21:36 20.03.2023

Тиждень екології в Кривошиїнському НВК

20 березня 2023 року в Кривошиїнському НВК розпочався Тиждень екології. У цей день педагог - організатор Ковальчук Л. О. провела вікторину, присвячену Дню Землі, з учнями 1-5 класів. Особливу увагу звернули на екологічні проблеми, які спровокувала повномасштабна війна в Україні. Конкурс малюнків на екологічну тематику організувала та провела класний керівник 2 класу Пилюта Л. І.

21:33 20.03.2023