Безпека життєдіяльності

Урок з протимінної безпеки

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами на території Сквирської громади продовжуємо залучати до вивчення азів протимінної безпеки якомога більше людей. Сьогодні працівниками Білоцерківського РУ  для учнів Сквирського НВО №5 Сквирської міської ради проведено урок з протимінної безпеки на території 7 ДПРЧ міста Сквира.

09:14 24.04.2023

Урок з протимінної безпеки

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами на території області продовжуємо залучати до вивчення азів протимінної безпеки якомога більше людей. 20 квітня 2023 року працівниками Білоцерківського РУ  для учнів Дулицького НВК Сквирської міської ради проведено урок з протимінної безпеки.

11:32 21.04.2023

Урок з протимінної безпеки

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами на території області продовжуємо залучати до вивчення азів протимінної безпеки якомога більше людей. 19 квітня 2023 року працівниками Білоцерківського РУ  для учнів Рудянської філії Шамраївського НВК Сквирської міської ради проведено урок з протимінної безпеки.

10:30 21.04.2023

Урок з протимінної безпеки

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами на території області продовжуємо залучати до вивчення азів протимінної безпеки якомога більше людей. Сьогодні працівниками Білоцерківського РУ  з командою Руху юних рятувальників для учнів Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива» проведено урок з протимінної безпеки.

15:47 18.04.2023

Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

В рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» працівниками Білоцерківського РУ проведено профілактичні бесіди зі здобувачами освіти навчально-виховного комплексу  Сквирської міської ради в с.Шамраївка.

16:19 13.04.2023

Гра "Кмітливий рятівничок"

Друзі, пропонуємо нашим маленьким українцям пройти цікаву гру «Кмітливий Рятівничок» - https://create.kahoot.it/.../f415c16c-d2eb-401e-8574...

22:08 12.04.2023