Етап "Ліга сміливих" на базі Сквирського НВК (продовження)

Дата: 28.12.2023 15:30

22 грудня 2023 року у Сквирському НВК відбувся ІІ етап обласних спортивних ігор серед дітей 5, 6 класів “Учнівська ліга “Здорова Україна” - "Ліга сміливих"

На заході зустрілися 6 учнівських команд із 3х закладів-партнерів:

Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області

Команда 5го класу "Живчики"

6го класу "Патріоти"

Керівник команди Перебейніс Оксана Петрівна

команди Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій “Перспектива” Сквирської міської ради Київської області (Сквирський академічний ліцей «Перспектива»)

Команда 5го класу "Всезнайки"

6го - "Перспективні"

Керівники - Штундер Григорій Володимирович, Ткаченко Таміла Миколаївна

команди Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №5 – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області

Команда 5го класу "Лицарі спорту"

6го - "Українські титани"

Керівник Хомяк Володимир Миколайович

Арбітри ігор, лідери учнівського самоврядування: Ткаченко Владислав, Сорока Дмитро, Гончарук Володимир, Мурашко Нікіта.

Захід видався веселим, цікавим, пізнавальним.

На ньому діти показали свої спортивні навички і вміння, спритність, витримку, уміння співпрацювати у команді.

Спробували себе у ролі регбістів на майстер класі, який провела Таміла Миколаївна Ткаченко

Бажаємо усім командам учасницям і надалі бути такими ж дружними, веселими, спритними та вмілими! Удачі і перемог у наступних етапах!!!

І ДЯКУЄМО ЗСУ за МОЖЛИВІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ДИТЯЧИХ ЗАХОДІВ!