Учнівська ліга "Здорова Україна" 2023/2024

З 09 по 25 жовтня у Сквирському академічному ліцеї було проведено І етап «Ліги дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

20:16 08.11.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському академічному ліцеї №2

12 жовтня 2023 року у Сквирському академічному ліцеї №2 було проведено етап «Ліга Дружніх» обласних спортивних ігор «Учнівська ліга «Здорова Україна», у якому брали участь команди учнів та учениць 5 та 6 класів нашого закладу.

20:12 08.11.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському НВК

17 та 19 жовтня 2023 року у Сквирському навчально-виховному комплексі «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5- заклад дошкільної освіти» вчителем фізичної культури В.М.Хомяком було проведено І етап «Ліги дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

19:59 08.11.2023