Етап "Ліга сміливих" на базі Шамраївського НВК

Дата: 25.12.2023 12:38

22 грудня на базі Шамраївського НВК відбулося проведення етапу "Ліга сміливих" обласних спортивних ігор "Учнівська ліга "Здорова Україна" для учнів 5-их та 6-их класів Шамраївського НВК, Рудянської філії, Дулицької філії та Пустоварівської гімназії. Під час урочистої частини команди по черзі представили свою назву та речівку, виконали спортивну руханку. Учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників, які віддали своє життя за наше з вами майбутнє. До учасників спортивних ігор зі словами привітання звернувся директор Шамраївського НВК Гончарук Олег Григорович, а також з настановчими словами звернулися вчителі фізичної культури Шамраївського НВК Михайленко Т.В. та Коронівський Д.О. до учнів зазначивши, що головна задача "Ліги сміливих" - посмішка, задоволення, дружні відносини між дітьми.

Діти мали можливість показати свої швидкість, спритність, силу, з таких модулів навчальної програми, як доджбол, петанк, регбі-5 для учнів 5-их класів; петанк, волейбол, панна для учнів 6-их класів.

За результатами змагань перемогу здобула команда учнів 5-го класу «Патріот» Шамраївського НВК та команда 6-го класу "ATACAMS" Шамраївського НВК та саме вони будуть брати участь у етапі «Перша ліга» обласних спортивних ігор «Учнівська ліга «Здорова Україна».

Кожна команда отримала грамоту, море позитиву, адреналін, нових друзів, нові враження, неймовірні позитивні емоції, заряд енергії і, звичайно ж, спортивний азарт.

Спорт - здоров'я! Спорт - наш друг!

Спорт - це гра і радість, й рух!

Спорт - це дружба! Спорт - це сила!

Спорт дає всім дітям крила!