Учнівська ліга "Здорова Україна" 2023/2024

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Пустоварівській гімназії

26 жовтня 2023 року в Пустоварівській гімназії  відбувся етап «Ліга дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

21:32 08.11.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Буківському НВК

23 жовтня 2023 року у Буківському НВК "ЗЗСО І - ІІІ ступенів -ЗДО" серед учнів 5 і 6 класів було проведено етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна".

21:24 08.11.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському академічному ліцеї "Перспектива"

16 та 20 жовтня 2023 року у Сквирському академічному ліцеї "Перспектива» вчителями фізичної культури - Ткаченко Т.М. та Штундером Г.В. було проведено І етап «Ліги дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

21:18 08.11.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Дулицькій філії Шамраївського НВК

В Дулицькій філії Шамраївського НВК 20 жовтня відбувся перший етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга " Здорова Україна" -"Ліга дружніх". Змагання відбулися серед команд учнів 5-6 класів. Під керівництвом вчителя фізичної культури, Біляка Віктора Федоровича, були проведені такі види фізичної активності як: дитяча легка атлетика (човниковий біг 4×9м.), баскетбол і панна. Дякуємо командам 5 класу "Живчик" і 6 класу "Вовки" за активну участь в змаганнях.

21:02 08.11.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському академічному ліцеї №3

З 16 по 20 жовтня 2023 року в Сквирському академічному ліцеї №3  відбувся етап «Ліга дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

20:51 08.11.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Оріховецькій філії Сквирського академічного ліцею №2

24-25 жовтня 2023 року в Оріховецькій філії Сквирського академічного ліцею №2 відбувся етап «Ліга дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

20:41 08.11.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Рудянській філії Шамраївського НВК

В Рудянській філії Шамраївського НВК відбувся етап «Ліга дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

20:24 08.11.2023