«Коло безпеки» для кожного!

Дата: 03.12.2023 19:00

30 листопада 2023 року з метою профілактики насильства та жорстокості в учнівському колективі та за його межами, з учнями 9-А класу Сквирського академічного ліцею з було проведено просвітницький захід «Хто володіє інформацією, той володіє світом!»

Учні мали можливість попрацювати з картковою ігровою методикою «Коло безпеки», розробленою в рамках проєкту ГЦ «Волонтер» за підтримки представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Гра дає широкі можливості формування знань щодо профілактики та нульової терпимості до насильства, сприяє розвінчуванню міфів та стереотипів поведінки та мислення з питань: «Дитина і булінг», «Дитина і домашнє насильство», «Дитина і незнайомці», «Насильства в Інтернет-мережі».

Такі профілактичні заходи є важливі для формування позитивних цінностей та обізнаності стосовно проблем насильства.