Інтерактивне заняття «Чарівні долоньки»

Дата: 06.12.2023 21:12

06 грудня 2023 року з учнями 1-В класу Сквирського академічного ліцею проведено інтерактивне заняття «Чарівні долоньки».

Основною метою заняття було формувати в учнів відчуття внутрішньої сили, бажання творити добро, допомагати оточуючим та розуміти, що й великі справи можна творити маленькими долоньками.

Під час завзятого творчого процесу, діти створювали свою унікальну чарівну долоньку сили. Обговорювали важливість дружби, підтримки один одного. Ділилися своїми мріями та бажаннями.

"Щоб здійснювати великі справи, не потрібно бути найбільшим генієм, не потрібно бути вище людей, потрібно бути разом з ними". (Шарль Луї де Монтеск'є)