ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У ЗДО

З метою формування у дошкільників уявлення про здоровий спосіб життя,  зміцнення фізичного та психічного здоров’я, підвищення рухової активності дітей з 11 по 18 вересня 2020 року у СквирськомуЗДО №6  «Ромашка»проведено Олімпійський тиждень.

09:08 18.09.2020

Спортивний марафон

17 вересня 2020 року у Сквирському НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ» в рамках Олімпійського тижня вчитель фізичної культури Хомяк В.М. організував і провів спортивний марафон для працівників школи.

08:57 18.09.2020

Олімпійський тиждень в Кам’яногребельському НВК

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в Кам’яногребельському  НВК щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.

17:09 17.09.2020

Олімпійський тиждень

«Citius, altius, fortius» - під таким славетним гаслом триває у Малолисовецькому НВК Олімпійський тиждень.

17:03 17.09.2020

Рятувальники ДСНС проводять акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

В рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» представники ДСНС виступили перед учнями Сквирського академічного ліцею та розповіли про порядок дій під час евакуації, при розпиленні подразнюючих хімічних речовин, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем як у приміщенні, так і надворі, недбалість при використанні різноманітних обігрівальних приладів, правила поводження при виявленні вибухонебезпечних приладів.

10:59 16.09.2020

Олімпійський тиждень у Сквирському ІТ ліцеї "Перспектива"

Розпочато Олімпійський тиждень у Сквирському ІТ ліцеї "Перспектива"! Урочисте відкриття відбулося 14 вересня, а на протязі тижня у ліцеї проходитимуть веселі ігри на свіжому повітрі, змагання, тематичні години спілкування та цікаві естафети між учнями у класах.

08:57 16.09.2020

Позапланова перевірка

Рятувальники Сквирського районного сектору 15 вересня 2020 року здійснили позапланову перевірку Шамраївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ».

15:14 15.09.2020