УВАГА КОНКУРС!

Комунальний заклад Сквирської районної ради «Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

13:04 18.08.2020

Літня Школа лідерів

У серпні  2020 року на базі Чубинецького лісу відбулася літня школа лідерів самоврядування дітей та учнівської молоді Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості. Три дні заходу промайнули досить швидко, адже навчання було дуже насиченим: тренінги, конкурси, ігри...

06:47 18.08.2020

1 вересня всі школи Сквирського району відновлять свою роботу

З 1 вересня 2020 року в Сквирському районі працюватимуть 23 школи та навчально-виховних об’єднань школа-дитячий садок, 8 дитячих садків, два заклади позашкільної освіти (районний центр дитячо-юнацької творчості й спортивна школа) та районний інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами. Усі ці заклади освіти відновлять свою роботу за очною формою навчання, але з можливістю часткового використання технологій дистанційного навчання.

07:30 17.08.2020

Лист МОН № 1/9-430 від 11.08.20 року

Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році

10:03 13.08.2020

З новим стартом, випускники Дулицького НВО!

Випускники 2020 стали першими в історії, хто завершив школу онлайн. Але в реальному житті залишаться назавжди й знання, і друзі, і теплі спогади. Вітаємо із закінченням школи учнів, випускників, їхніх батьків і наставників Дулицького НВО! Бажаємо здійснення мрій!

20:42 26.07.2020

Перевірка Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

На виконання  Кодексу цивільного захисту фахівцями Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено перевірку  будівлю Сквирської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. Петра Тисьменецького щодо додержання та виконання вимог законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту суб’єктом господарювання з високим ступенем ризику.

17:29 17.07.2020