«Зелені» уроки в закладах освіти Сквирщини

В умовах карантину з 1 вересня 2020 року школи перевели освітній процес нашкільні подвір’я та впроваджують «зелені» уроки– тобто заняття підвідкритим небом. Таким чином діти більше перебувають на свіжому повітрі

09:32 15.09.2020

Центр творчості запрошує

Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості гостинно відкриває двері для всіх охочих жити цікавим творчим життям, займатися улюбленою справою. Запрошуємо Вас відвідати «Місто майстрів» та обрати гурток за покликанням! Ми чекаємо! Приходьте!

11:46 14.09.2020

Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

11 вересня 2020 року в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» до рятувальників 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини Сквирського району завітали дітлахи Сквирського академічного ліцею «Перспектива».

14:55 11.09.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників»

10:17 11.09.2020

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності

В рамках  Тижня  знань основ безпеки життєдіяльності працівниками Сквирського РС ГУ ДСНС було проведено урок пожежної безпеки щодо дій у разі виникнення пожежі серед учнів 2 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «ПЕРСПЕКТИВА».

10:08 10.09.2020

Флешмоб «Модна зачіска»

9 вересня 2020 року до Міжнародного дня краси у Великополовецькому НВК проведено флешмоб «Модна зачіска».

16:02 09.09.2020

Сучасне освітнє середовище, створене у 2020 році у Сквирському районі

Однією зі складових Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, зокрема багатофункціональних гнучких просторів, що сприяють різним формам роботи та мотивують до навчання.

10:42 03.09.2020