ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У ЗДО

Дата: 18.09.2020 09:08

З метою формування у дошкільників уявлення про здоровий спосіб життя,  зміцнення фізичного та психічного здоров’я, підвищення рухової активності дітей з 11 по 18 вересня 2020 року у СквирськомуЗДО №6  «Ромашка»проведено Олімпійський тиждень.

Під час проведення ранкової гімнастики, спортивних занять та змагань, вікторин, розваги «Ми малята – здоров’ята», рухливих та пальчикових ігор «Рухливі пальчики – здорові малюки»   малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися. Діти емоційно та жваво реагували на кожне із завдань, демонстрували свою спритність, швидкість та згуртованість.

Проведення Олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних умінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.