З нетерпінням я чекаю день Святого Миколая

19 грудня 2022 року до учнів початкових класів Сквирського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. П.Тисьменецького завітав Святий Миколай. Побaжав діткам миру, добра, затишку та всього найкращого!

22:04 19.12.2022

Святий Миколай у Самгородоцькому НВК

19 грудня 2022 року в заклад дошкільної освіти Самгородоцького НВК І-ІІІ ступенів завітав Святий Миколай. Усі дітки чемно поводилися протягом року, тож і отримали подарунки.

22:01 19.12.2022

Святкові зустрічі зі Святим Миколаєм у ліцеї "Перспектива"

19 грудня 2022 року відбулися святкові зустрічі учнів 3, 4 та 5 класів Сквирського академічного ліцею "Перспектива" зі Святим Миколаєм. Діти пограли в ігри, повеселилися та попросили перемоги, миру і доброї долі для нашої рідної України.

21:55 19.12.2022

#Працюємо_творчо_та_креативно #Еко_Lогічно

Вихованці гуртка "Біологія рослин" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Олександра Гайдучок) - учасники Всеукраїнської акції "Годівничка".

21:53 19.12.2022

#Працюємо_творчо_та_креативно

Вітаємо Ольгу Нешпор, вихованку гуртка "Образотворче мистецтво" (керівник Марина Нешпор), та Варвару Гладун, вихованку народної студії декоративного розпису "Цвіт папороті" (керівник Ігор Кучанський) - переможців обласного етапу Всеукраїнської доброчинної акції "Новорічна листівка на передову"!

21:32 19.12.2022

Конкурс малюнків "Я у безпеці з МВС"

Учні Пустоварівського НВК  долучилися до участі у конкурсі малюнку «Я у безпеці з МВС», оголошеного Міністерством внутрішніх справ України до Дня Святого Миколая.

15:08 19.12.2022

Державна служба України з надзвичайних ситуацій інформує

Газові балони, туристичні плитки та пальники — ці прилади використовують українці, щоби приготувати їжу за відсутності світла й газу. Проте їх неправильна експлуатація може коштувати здоров’я та навіть життя.

13:10 19.12.2022