Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському академічному ліцеї

Дата: 08.11.2023 20:16

З 09 по 25 жовтня у Сквирському академічному ліцеї було проведено І етап «Ліги дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

Під час гри діти були задіяні у таких модулях: “Гандбол”, “Футбол”, “Естафети”, “Дитяча легка атлетика”. Всього в іграх взяли участь 94 учні.

Учителям фізичної культури Віктору Гладуну та Олександру Боярському вдалося створити позитивну і доброзичливу атмосферу - діти із захопленням змагалися в спортивних естафетах. Позитивні емоції, чудовий настрій від гри панували протягом усіх змагань.

Виховання свідомого ставлення до занять фізичною культурою та ведення здорового способу життя є одним із основних завдань сучасної освіти.

Щиро дякуємо Збройним силам України за можливість займатися спортом!