Шкільні ігри 2023/2024

Шкільні ігри в Буківському НВК

Хоч і час навчання підходить до завершення,але учні молодших класів Буківського НВК не втрачають тонусу. Вільний час витрачають на різні рухові ативності: руханки, стрибки на скакалці, естафети, рухливі ігри.

13:26 22.12.2023

Шкільні ігри в Малолисовецькій початковій школі

Рухова і фізична активність учнів є важливим чинником формування, збереження, зміцнення здоров`я та розвитку дитини. Учні та учениці 1 - 4 класів Малолисовецької початкової школи взяли участь в І етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Шкільні ігри." Усі діти із задоволенням позмагалися в різних видах рухової активності

15:05 21.12.2023

Шкільні ігри в Горобіївському НВК

Шкільний етап #Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу#"Шкільні ігри" в рамках ініціативи #"Пліч-о-пліч" у закладах загальної середньої освіти Сквирської громади.

11:40 21.12.2023

Шкільні ігри в ліцеї "Перспектива"

В рамках I етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць "Шкільної ліги" . Руханки у молодших класах Сквирського ліцею "Перспектива".

11:35 21.12.2023

Шкільні ігри в Сквирському академічному ліцеї

19 грудня 2023 року в Сквирському академічному ліцеї веселі та активні учні 3-Б класу взяли участь у фізкультурно-оздоровчому заході "Шкільні ігри", в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч».

11:34 21.12.2023

Шкільні ігри в Пустоварівській гімназії. В здоровому тілі здоровий дух!

12 грудня 2023 року з метою мотивації учнівської молоді до здорового та активного способу життя учні та учениці 7 - 9 класів Пустоварівської гімназії взяли участь в І етапі  Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Шкільні ігри."

20:20 19.12.2023