Шкільні ігри 2023/2024

Шкільні ігри в Дулицькій філії

16 листопада 2023 року в Дулицькій філії Шамраївського НВК відбулися спортивні змагання серед учнів 7-9 класів Ініціатива "Пліч-о-пліч" (за підтримки Президента України). Наш заклад сприяє впровадженню зазначених у Стратегії розвитку фізичного виховання та спорту інструментів для залучення учнівської молоді до рухової активності і спорту та долучилися до проведення спортивно-масових та спортивних заходів у нашому освітньому закладі. Вчителем фізичної культури, Біляком Віктором Федоровичем, було проведено такі види активності, а саме: стрибки в довжину з місця, човниковий біг 4х9м., віджимання від підлоги (хлопці), віджимання від лавки (дівчата), стрибки через скакалку, баскетбол. Дякуємо вам за розвиток фізичної культури і спорту в нашому навчальному комплексі у такий важкий для країни час.

18:56 03.12.2023