Безпека життєдіяльності

Урок безпеки

Рятувальники Білоцерківського району для школярів Сквирського академічного ліцею «Перспектива» провели пізнавальний урок.

16:33 18.01.2024

Державна служба України з надзвичайних ситуацій інформує

Чадний газ – це невидимий та невідчутний отруйний газ, який виникає внаслідок неповного згоряння палива. Взимку, коли особливо активно використовуються різні джерела опалення, ризик отруєння чадним газом збільшується.

16:20 18.01.2024

Пізнавальний захід з дітьми дошкільного віку щодо правил безпеки життєдіяльності в Сквирському закладі дошкільної освіти № 2 «Малятко»

Рятувальники Білоцерківського районного управління провели пізнавальний захід з дітьми дошкільного віку щодо правил безпеки життєдіяльності в Сквирському закладі дошкільної освіти № 2 «Малятко».

16:00 18.01.2024

Державна служба України з надзвичайних ситуацій інформує

Підлітки проводять багато часу на вулиці. Часто зустрічі і прогулянки з друзями тривають до вечора. Тож важливо памʼятати про безпеку в темний час доби! Покажіть дітям ці зображення, щоб нагадати, як треба одягатися та поводитися, щоб бути видимими

13:17 05.01.2024