Сквирський ЦПРПП

Учителі Сквирщини - спікери всеукраїнських заходів

03 лютого 2022 року вчитель математики і фізики Сквирський ЗЗСО №1 ім. М.М.Ольшевського Войцехівська Лілія Вікторівна виступила спікером на вебінарі «Ключові інструменти уроку математики. Які навички для дистанційного навчання потрібно розвинути вчителю?», організований освітньою платформою Prosvita.

09:35 04.02.2022

Відбулося засідання професійної спільноти

27 січня 2022 року відбулося засідання вчителів математичної галузі з теми «Практичні та експериментальні роботи на уроках фізики під час онлайн та офлайн навчання»

16:35 27.01.2022

Відбулося заняття в школі педагогічної майстерності

25 січня 2022 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося заняття в школі педагогічної майстерності вихователя-методиста Сквирського дошкільного навчального закладу №2 Гаврилюк Тамари Володимирівни в онлайн режимі  «Розкриття творчого потенціалу дітей з допомогою зображувальної діяльності».

15:33 25.01.2022

Інструктивно-методична онлайн нарада «Про особливості підвищення кваліфікації новопризначених керівників та заступників керівників ЗЗСО»

24 січня 2022 року відбулася інструктивно-методична онлайн нарада «Про особливості підвищення кваліфікації новопризначених керівників та заступників керівників ЗЗСО» для керівних кадрів закладів освіти Сквирської громади.

10:42 25.01.2022

Школа комп’ютерної майстерності

21 січня 2022 року на базі Сквирського  центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося перше заняття у школі комп’ютерної майстерності для педагогічних працівників Сквирського ЗДО №6 «Ромашка».

15:47 21.01.2022

Відбулося засідання професійної спільноти

20 січня 2022 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів природничих дисциплін "Використання в роботі професійного стандарту за професією "Вчитель закладу загальної середньої освіти"

16:21 20.01.2022

Інтерактивна школа керівника «Вивчаємо абетку для директора: готуємося до інституційного аудиту»

12 січня 2022 року відповідно до плану роботи відділу освіти Сквирської міської ради в онлайн форматі відбулося засідання інтерактивної школи керівника на тему «Вивчаємо абетку для директора: готуємося до інституційного аудиту».

09:24 13.01.2022

Онлайн навчання «Безпека харчування в школах і садочках: підготовка до державних перевірок»

05 січня 2022 року відповідно до плану роботи відділу освіти Сквирської міської ради відбулося онлайн навчання «Безпека харчування в школах і садочках: підготовка до державних перевірок» для відповідальних за харчування.

11:58 10.01.2022