Сквирський ЦПРПП

Освітня студія «Вивчаємо новий професійний стандарт керівника закладу загальної середньої освіти»

24 листопада 2021 року відбулося засідання освітньої студії керівників закладів загальної середньої освіти громади на тему «Вивчаємо новий професійний стандарт керівника закладу загальної середньої освіти».

12:20 24.11.2021

Засідання освітньої студії

18 листопада 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося засідання освітньої студії директорів закладів дошкільної освіти на тему «Самооцінювання управлінської діяльності керівника закладу дошкільної освіти».

13:52 18.11.2021

Онлайн-нарада для відповідальних за проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Протягом листопада 2021 року Сквирським ЦПРПП проводяться онлайн-наради для відповідальних за проведення ІІ (регіонального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ (регіонального )етапу учнівських конкурсів.

16:31 12.11.2021

Відбулося засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури

16:38 08.11.2021

Відбулася зустріч з вчителями початкових класів

У рамках освітнього інтенсиву на осінніх канікулах відбулася зустріч з вчителями початкових класів щодо реалізації методичних рекомендацій МОН України з питань організації навчання учнів початкової школи.

11:36 04.11.2021

Онлайн-семінар «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді в умовах сьогодення»

26 жовтня 2021 року на базі Сквирського ЦПРПП відбувся онлайн-семінар «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді в умовах сьогодення» для педагогів-організаторів, класних керівників закладів освіти громади.

12:04 01.11.2021

Семінар-практикум «Формування культури харчування та правильних харчових звичок у здобувачів освіти: позитивний досвід інформаційно-роз’яснювальної роботи»

25 жовтня 2021 року на базі Сквирського ЦПРПП відбувся семінар-практикум  «Формування культури харчування та правильних харчових звичок у здобувачів освіти: позитивний досвід інформаційно-роз’яснювальної роботи»

10:22 26.10.2021

Освітня студія «Рекомендації для керівників і педагогічних працівників закладів освіти щодо використання в роботі професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньо

25 жовтня 2021 року на базі Сквирського ЦПРПП відбулася освітня студія «Рекомендації для керівників і педагогічних працівників закладів освіти щодо використання в роботі професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)» для адміністрації та педагогічних працівників закладів освіти Сквирської громади.

09:58 26.10.2021

Інструктивно-методична нарада «Особливості діяльності психологічної служби в умовах реформування освіти»

17 вересня 2021 року відповідно до плану роботи відділу освіти Сквирської міської ради відбулася інструктивно-методична нарада «Особливості діяльності психологічної служби в умовах реформування освіти» для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти громади.

15:18 17.09.2021

Онлайн консультація

15 вересня 2021 року відбулася онлайн консультація з питань проведення Тижнів безпеки життєдіяльності

15:08 15.09.2021