Сквирський ЦПРПП

Практичний інтенсив «Джерела натхнення для роботи у новому навчальному році»

28 серпня 2021 року в рамках cерпневого педагогічного марафону «Ефективна та продуктивна взаємодія - запорука підвищення якості освітньої діяльності» педагогічні працівники закладів освіти Сквирської громади взяли участь в роботі практичного інтенсиву «Джерела натхнення для роботи у новому навчальному році».

11:56 31.08.2021

Освітня студія «Організовуємо освітній процес в новому навчальному році: поради для адміністрації»

28 серпня 2021 року в рамках cерпневого педагогічного марафону «Ефективна та продуктивна взаємодія - запорука підвищення якості освітньої діяльності» директори та заступники директорів закладів загальної середньої освіти Сквирської громади взяли участь в роботі освітньої студії «Організовуємо освітній процес в новому навчальному році: поради для адміністрації».

14:23 30.08.2021

Освітня студія «Виховний процес у закладі освіти: виклики сьогодення»

27 серпня 2021 року в рамках cерпневого педагогічного марафону «Ефективна та продуктивна взаємодія - запорука підвищення якості освітньої діяльності» класні керівники закладів освіти Сквирської громади взяли участь в роботі освітньої студії «Виховний процес у закладі освіти: виклики сьогодення».

13:22 30.08.2021

Відбулося засідання освітньої студії

28 серпня 2021 року в рамках серпневого педагогічного марафону «Ефективна та продуктивна взаємодія - запорука підвищення якості освітньої діяльності» на базі Сквирського ЦПРПП, в режимі онлайн, відбулося засідання  освітньої студії «Професійне зростання педагога: особливості, нові можливості та інструменти», для керівних та педагогічних кадрів закладів Сквирської ТГ

11:39 30.08.2021

Навчально-методичне консультування кухарів закладів дошкільної освіти, відповідальних за організацію харчування та медичних сестер закладів дошкільної та загальної середньої освіти

27 серпня 2021 року в рамках серпневого педагогічного марафону «Ефективна та продуктивна взаємодія  -  запорука підвищення якості освітньої діяльності» відбулося навчально-методичне консультування кухарів закладів дошкільної освіти, відповідальних за організацію харчування та медичних сестер закладів дошкільної та загальної середньої освіти. Захід провела технолог з організації дитячого харчування відділу освіти Сквирської міської ради Добровольська Зорина.

11:07 30.08.2021

Відбулося засідання в освітній студії

28 серпня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося засідання в освітній студії для керівників та педагогічних працівників закладів дошкільної освіти на тему «Впровадження державного стандарту дошкільної освіти».

07:14 29.08.2021

Освітня студія «Електронна школа» - школа майбутнього: особливості використання Е-журналів та Е-щоденників»

28 серпня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників у рамках серпневого педагогічного марафону «Ефективна та продуктивна взаємодія  -  запорука підвищення якості освітньої діяльності» відбулося засідання освітньої студії «Електронна школа» - школа майбутнього: особливості використання Е-журналів та Е-щоденників»

15:15 28.08.2021

Онлайн презентація платформи Prosvita для керівників закладів загальної середньої освіти Сквирської громади

27 серпня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників в рамках серпневого педагогічного марафону «Ефективна та продуктивна взаємодія  -  запорука підвищення якості освітньої діяльності», відбулася онлайн презентація платформи Prosvita для керівників закладів загальної середньої освіти Сквирської громади.

14:41 28.08.2021

Відбувся онлайн-семінар для вчителів початкових класів

03 червня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся семінар для вчителів початкових класів на тему «Реалізація наскрізних змістових ліній та використання лепбуків на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

15:27 03.06.2021

Інтерактивна школа сучасного керівника

19 травня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників було проведено чергове заняття школи сучасного керівника на тему «Працюємо з документами: нові вимоги документування управлінської діяльності закладу освіти».

16:56 19.05.2021