Новини

Майстер-клас Дячук Олени Григорівни “Розвиток критичного мислення на уроках географії”

14 грудня 2017 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбувся   майстер-клас старшого вчителя Дячук Олени Григорівни, вчителя географії та біології Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 ім. М.Ольшевського.

14:06 14.12.2017

День Андрія

Серед  зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим був день Андрія, 13 грудня,  у переддень якого молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи усілякі забави та гуляння.

21:48 13.12.2017

ОГОЛОШЕННЯ

З 02 січня 2018 року на базі Сквирського РЦДЮТ Лариса Сісон, волонтер Корпусу миру США, буде проводити безкоштовні додаткові заняття з англійської мови для дітей із соціально-незахищених категорій, обдарованих дітей та учнів 11-х класів, які планують здавати ЗНО з англійської мови.

19:48 13.12.2017

Сквирський РС ГУ ДСНС інформує

Шановні громадяни! Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв.

15:11 13.12.2017

Нарада керівників навчальних закладів

13 грудня 2017 року  у залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулася нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти з таких питань:

15:03 13.12.2017

Брейн-ринг «Підліток і право»

Традиційно на початку грудня у навчальних закладах проходять заходи, присвячені правам людини. Уже багато років поспіль Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості до Міжнародного дня захисту прав людини проводить брейн-ринг «Підліток і право».

20:36 12.12.2017

Заняття педстудії

12 жовтня 2017 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. П.Тисьменецького пройшло заняття педстудії, керівником якої є старший вчитель, вчитель хімії Гузь Валентина Валеріївна.

16:13 12.12.2017

Заняття школи педагогічної майстерності вчителя-методиста Литвин Л.П. та ст. вчителя Омельченко О.С.

11 грудня 2017 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося заняття школи педагогічної майстерності  вчителя-методиста Сквирської НВК Литвин Л.П.. та ст. вчителя Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Омельченко О.С. з теми: «Використання інноваційних освітніх технологій навчання на уроках англійської мови як засіб підвищення ефективності уроку».

14:35 11.12.2017