Новини

Засідання школи педагогічної майстерності вихователя-методиста Сквирського закладу дошкільної освіти №6 «Ромашка» Сичевської Тетяни Вікторівни

19 грудня 2017 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА відбулося засідання школи педагогічної майстерності вихователя-методиста Сквирського закладу дошкільної освіти №6 «Ромашка» Сичевської Тетяни Вікторівни на тему «Формування навичок економічного мислення та економічних уявлень у дітей дошкільного віку».

21:14 20.12.2017

До нас завітав Маленький Принц!

Напередодні свята Миколая в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулася вистава «Маленький принц», яку підготували вихованці театрального гуртка (керівник Бірючева О.А.).

20:10 20.12.2017

Відбувся ІІ етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2018” у номінації “Українська мова та література”

19 грудня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів“ Сквирської районної ради відбувся ІІ етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2018” у номінації “Українська мова та література“.

18:45 20.12.2017

Свято Миколая

19 грудня 2017 року в початковій школі Великополовецького НВК відбулося свято Миколая, на яке усі дітлахи із нетерпінням чекали цілий рік. Святковий та піднесений настрій був у всіх ще з самого ранку. Учні 1 класу підготували вірші, пісні, танці.

20:57 19.12.2017

«День чаю»

15 грудня 2017 р. учні 5 класу Великополовецького НВК разом зі своїм класним керівником Степенко Я.В. провели велике чаювання до Міжнародного дня чаю.

15:42 17.12.2017

Районний спеціалізований тренінг

14 грудня 2017 року відбувся районний спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати.» для вчителів-логопедів, дефектологів, практичних психологів, вчителів інклюзивних класів та асистентів вчителя .

15:46 14.12.2017