Учнівська ліга "Здорова Україна" 2022/2023

Етап «Ліга дружніх» у рамках проєкту «Українська ліга «Здорова Україна» у Сквирському ЗЗСО №3

У Сквирському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської міської ради з 13 березня по 24 березня 2023 року проходив перший етап обласних спортивних ігор серед дітей – «Ліга дружніх» у рамках проєкту «Українська ліга «Здорова Україна».

12:13 24.03.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському академічному ліцею

У Сквирському академічному ліцеї розпочався фізкультурно-оздоровчий захід «Учнівська ліга «Здорова Україна», який проводиться відповідно до модельної навчальної програми "Фізична культура. 5-6 класи" для закладів загальної середньої освіти.

18:12 23.03.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському ліцеї "Перспектива"

У березні 2023 року у Сквирському академічному ліцеї ІТ "Перспектива" відбувся етап «Ліга дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

15:59 23.03.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському ЗЗСО №1

17 березня 2023 року, учні 5 класу Сквирського ЗЗСО №1, продовжили етап "Ліга дружніх", це спортивні ігри серед дітей " Українська ліга "Здорова Україна".Четвертим модулем було обрано рухливі ігри.Вчитель- Боярський Олександр Борисович.

15:28 22.03.2023

15 березня 2023 року, учні 5 класу Сквирського ЗЗСО №1, продовжили етап "Ліга дружніх", це спортивні ігри серед дітей " Українська ліга "Здорова Україна".Третім модулем було обрано легку атлетику. Вчитель- Боярський Олександр Борисович. Далі буде.

14:43 22.03.2023

Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському НВК

У березні 2023 року у Сквирському навчально-виховному комплексі «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5- заклад дошкільної освіти» відбувся етап «Ліга дружніх» обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

13:08 22.03.2023