Етап "Ліга дружніх" обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" в Сквирському академічному ліцею

Дата: 23.03.2023 18:12

У Сквирському академічному ліцеї розпочався фізкультурно-оздоровчий захід «Учнівська ліга «Здорова Україна», який проводиться відповідно до модельної навчальної програми "Фізична культура. 5-6 класи" для закладів загальної середньої освіти.

Учасники заходу - учні 5-А та 5-Б класів.

Учнівська ліга складатиметься з чотирьох етапів – «Ліга дружніх», «Ліга сміливих», «Перша ліга» і «Вища ліга». Проводитиметься захід з лютого по червень 2023 року.

Проєкт реалізується Департаментом освіти і науки у співпраці з Управлінням молоді та спорту Київської ОВА.

23 березня 2023 року учні 5-Б класу Сквирського академічного ліцею взяли участь в першому етапі "Ліга дружніх" "Учнівської ліги "Здорова Україна" з модулів "Легка атлетика" і "Футбол".