Новини

Усний журнал "Тарас Шевченко. Геніальний поет, мислитель, пророк національного відродження"

У рамках тижня, присвяченого 210-й річниці з дня народження Великого Кобзаря, в 9 класі Сквирського НВК  вчителькою української мови та літератури Ю.Б.Твардовською проведено усний журнал "Тарас Шевченко. Геніальний поет, мислитель, пророк національного відродження". Дев'ятикласники та дев'ятикласниці вдосконалювали вміння логічно висловлювати думки, знаходити поетичні скарби, що надихають на роздуми, відлунюють у сьогоденні.

13:50 02.04.2024

#ГЕРОЇ_СЕРЕД_НАС

Ми маємо пам’ятати кожного, хто виборював і виборює свободу України. Наші воїни – це уособлення стійкості, незламності та любові до своєї країни.

13:47 02.04.2024

Шевченко серед нас живе

Учні 1-4 класів Антонівського НВК  взяли участь в інтелектуальній грі, читали вірші, співали пісню. Дякуємо всім, хто прийняв участь, дякуємо за приємні хвилини.

13:41 02.04.2024

Міжнародний конкурс «Нескорене Мистецтво UA»

Підведено підсумки Міжнародного патріотичного дистанційного 2-х турового конкурсу творчої, учнівської, студентської молоді та дорослих виконавців «Нескорене Мистецтво UA».

13:39 02.04.2024

Виховний захід до Міжнародного дня рідної мови

21 лютого 2024 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості пройшов виховний захід до Міжнародного дня рідної мови, під час якого відбулася презентація «Української абетки».

13:14 02.04.2024

Обласна конференція присвячена Міжнародному дню рідної мови

21 лютого 2024 року вихованці гуртків «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у обласній конференції присвяченій Міжнародному дню рідної мови. Учасниками конференції стали: Фальчук Дарія, Музиченко Ірина, Можарівська Юлія, Куян Анастасія, Катернога Дар’я.

13:12 02.04.2024

Квест «Мовний віночок»

Другокласники ліцею « Перспектива» активно взяли участь у квесті « Мовний віночок», приуроченому відзначенню Міжнародного Дня рідної мови. Діти писали диктант « Рідна мова», добирали прикметники, дієслова та іменники до тематичних слів, створювали поробки « Мій віночок»,грали в мовні ігри, розучували пісню « Гімн рідній мові», розгадували кросворди, анаграми, залюбки оформляли фотозону в класній кімнаті . Школярі переконливо оцінили багатство, роль та значення рідної мови для кожного українця.

13:08 02.04.2024

Інтелектуальний турнір, присвячений Дню рідної мови

З учнями 1 класу Сквирськогог ліцею "Перспектива" був проведений інтелектуальний турнір, присвячений Дню рідної мови. Діти із задоволенням виконували цікаві завдання: відгадували загадки, підбирали слова до поставлених завдань, розгадували ребуси, кросворди, згадували народні казки й дізнавалися нові й цікаві факти про нашу рідну мову.

13:05 02.04.2024

Виховний захід «Ангели памʼяті»

До Дня Героїв Небесної Сотні другокласники ліцею «Перспектива» провели виховний захід «Ангели памʼяті». Школярі поринули у часи десятилітньої історії та виготовили поробки - ангелів, які тримають небо над Україною.

13:02 02.04.2024