Відділ освіти Сквирської міської ради

Сквирський ЦДЮТ

Онлайн-марафон «Слава Героям!»

12 жовтня 2021 року, напередодні Дня козацтва, Дня створення УПА, Дня захисника України у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся онлайн-марафон  «Слава Героям!» для виховників, керівників роїв та «джур» середньої вікової групи, який підготували та провели Котяй Л.В., директор Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників, Майорко І.В., методист Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

14:50 12.10.2021

Оголошення

СКВИРСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ у 2021/2022 навчальному році запрошує дітей та учнівську молодь віком від 6 до 18 років у гуртки та творчі об’єднання закладу

15:01 31.08.2021

Змагання з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі) на Сквирщині

З метою популяризації та розвитку авіамодельного спорту серед дітей та молоді 20 червня 2021 року на Сквирщині відбулися змагання з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі), на які були запрошені команди з м. Сквира, смт. Ставище, м. Біла Церква. Сквирщину на змаганнях представляла команда у складі: Приймак Антон, Приймак Артем, Пошелюзний Максим, Яровий Назар, Тесельський Іван, Іваненко Володимир, Іваненко Андрій, Іваненко Микола, Асавальчук Тимур, Шендерівський Михайло, Фурманюк Богдан, Вдовенко Макар.

09:07 23.06.2021

Свято талантів

09 червня 2021 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбулись урочистості з нагоди закінчення навчального року.

15:19 09.06.2021

ВЕСЕЛКОВИЙ СВІТ ДИТИНСТВА

01 червня 2021 року відбулась дитяча святково-розважальна програма «Веселковий світ дитинства», яку підготували та провели педагоги та вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи за участю відділу культури, молоді і спорту Сквирської міської ради.

10:40 02.06.2021

Вишиванкою квітує Україна

20 травня 2021 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбулось святкування Дня вишиванки. Свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення і носіння етнічного вишитого українського одягу. Творчу атмосферу та настрій на заході створювали вихованці вокальних гуртків Сотніченко Аліна, Поліщук Михайло та вихованці зразкового хореографічного колективу «Сквиряночка». Жовто-блакитним кольором приваблював надпис «Україна – це ми», який власноруч виготовили вихованці  гуртків Центру творчості.

20:55 20.05.2021

Міжнародний конкурс екоплаката

Протягом квітня 2021 року Державним університетом інфраструктури та технологій у співпраці з Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти було проведено обласний етап Міжнпародного конкурсу екоплакатів.

16:00 29.04.2021

ВЕЛИКОДНІЙ МАЙСТЕР-КЛАС

Надія Хорт, керівник гуртка «В’язання гачком» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, запрошує на майстер-клас «Виготовлення Великодніх курчаток»

15:19 27.04.2021