Сквирський ЦДЮТ

Майстер-клас «Нове життя старих речей, або модний апсайклінг»

22 лютого 2022 року в актовій залі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся майстер-клас: «Нове життя старих речей, або модний апсайклінг» під час якого керівники гуртків виготовляли квіти з джинсу для колективного панно.

07:57 23.02.2022

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. З цією метою у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості проведено мовознавчий челендж «Магія рідного слова» для вихованців гуртків закладу.

10:39 22.02.2022

Небесна Сотня ангелів

День Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого, згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

08:52 21.02.2022

#UAразом #UAразом_Київщина

Вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості долучилися до обласного флешмобу "Єднаємо Україну"

13:49 17.02.2022

Галерея творчості

15 лютого 2022 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості в рамках проекту «Вернісаж дитячих талантів тобі, Київщино!» продовжила працювати виставка персональних робіт «Галерея творчості» вихованців гуртків образотворчого мистецтва та народного гуртка «Різьблення по дереву».

07:59 16.02.2022

Майстер-класи з виготовлення валентинок

11 лютого 2022 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості вихованці гуртків «Образотворче мистецтво»  (керівник Оксана Дубініна), «Авіамодельний» (керівник Микола Кругляк), «Початкове технічне моделювання» (керівник Сергій Ліньков) продовжили естафету виготовлення валентинок до Дня закоханих.

09:05 14.02.2022

Продовжуємо готуватися до Дня Святого Валентина

10 лютого 2022 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості продовжили свою роботу майстерки з виготовлення валентинок.  Оригінальні валентинки-подарунки виготовили вихованці народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» (керівник Ігор Кучанський) та гуртка «В’язання гачком» (керівник Надія Хорт).

09:01 11.02.2022

Майстер-класи з виготовлення валентинок

Напередодні Дня святого Валентина юні гуртківці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості цікаво та оригінально готуються до свята: розпочали роботу майстер-класи з виготовлення валентинок. Першими естафету підхопили вихованці гуртків «Виготовлення іграшок-сувенірів» (керівник Христина Дучкова) та «Основи художнього мистецтва» (керівник Марина Нешпор).

13:46 10.02.2022

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юні екскурсоводи» Дарину Майорко

З метою громадянського та патріотичного виховання учнівської молоді засобами екскурсійної роботи і музеєзнавчої діяльності, а також відбору кращих вихованців та учнів для участі у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів “Край, в якому я живу”, 07 лютого в онлайн-студії КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” відбулася зустріч організаторів, журі та учасників обласного конкурсу “Юні екскурсоводи” – 2021/2022. Під час заходу підбито підсумки конкурсу та оголошено його результати (Наказ КЗ КОР “ЦТДЮК” від 07.02.2022 № 11).

09:05 10.02.2022